Troche się zaniedbałam...

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Troche się zaniedbałam...

Postprzez Laura89 » 17 Sie 2017, 08:11

Ja wiedzę zmianę po przejściu na diete i piciu dużej ilości wody
Laura89

Postprzez Miki » 29 Sie 2017, 12:19

Ja widzę efekty po przyjęciu na zdrowe odżywianie i piciu dużej ilości wody oraz ćwiczeniach.
Miki

Postprzez aleksandrace » 03 Paź 2017, 19:10

Jeżeli chodzi o dbanie o urodę, to chyba każda kobieta ma gorsze momenty. :) Brak czasu i natłok obowiązków mogą spowodować niechęć do niecodziennych zabiegów nawet we własnej łazience. Relaksujące kąpiele, maseczki i peelingi sa bardzo przydatne i po nich każda z nas czuje się piękniejsza - tym bardziej, że bardzo dużo sposobów jest prostych i podanych jak na dłoni w Internecie. Warto zaplanować czas dla siebie, zapisać go w kalendarzu i wyszukać sobie kilka działań, których rezultaty mogą być zadziwiające. Ja jestem zadowolona z każdego odkrycia takiego jak strona http://pieknieizdrowo.pl/, na której jest masa artykułów o tym, jak mogę o siebie zadbać. :) Pozostaje tylko wygospodarować wolny wieczór, a dzieciaki wysłać z mężem do kina.
aleksandrace

Postprzez Lagenko » 04 Paź 2017, 11:54

Im szybciej zaczniesz dbać o siebie tym prędzej zobaczysz pozytywne efekty i od razu poczujesz się lepiej. My chętnie pomożemy podczas wyboru odpowiednich i skutecznych kosmetyków, zapraszamy :)
Lagenko

Postprzez Kluseczka0 » 18 Paź 2017, 15:53

Wszystko jest do nadrobienia wystarczy wziać się w garść a widać że jesteś na dobrejj drodze bo już podjełaś jakieś kroki. Warto w jakąś nową fryzurkę zainwestować, na przykład taki kolorek http://www.lorealparis.pl/koloryzacja/k ... cisty.aspx takie barwy odmładzają :)
Kluseczka0

Postprzez justi » 22 Sty 2018, 18:14

Jak się zaniedbałaś to nic prostszego jak zacząć o siebie dbać, dobre kosmetyki, porządnie nawilżające skórę maseczki, przykładowo hydro booster jelly mask bielendy i znów będziesz wyglądała dobrze
justi

Postprzez Oleksandra » 06 Lut 2018, 12:55

Myślę, że każda z nas ma momenty gdzie się zaniedba. Ale na szczęście wszystko jest odwracalne. Jeśli chodzi o kondycję skóry to w tym pomogą rady umieszczone na https://lirene.pl/regeneracja-skory-zima/ . Jeśli chodzi o fryzurę to warto się przejść do fryzjera. Zawsze nowa fryzura dodaje i pewności siebie i sprawia, że zmiana jest bardziej widoczna. A jeśli chodzi o odchudzanie się to polecam pójść do dietetyka i razem z nim ułożyć dietę. Warto też zapisać się na jakieś zajęcia z aktywności fizycznej.
Oleksandra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość