Trądzik!!

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Trądzik!!

Postprzez justi » 26 Lis 2017, 10:24

Tak, tu dermatolog jest na pierwszym miejscu ale uważam że można sięgnąć po kosmetyki do cery mieszanej i tłustej bez obaw. Widziałaś takie serum węglowe carbo detox bielendy?
Image
justi

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:31

Co prawda można sięgnąć po tego typu kosmetyki, natomiast z drugiej strony jednak sugerowałabym się przede wszystkim opinią dermatologa, bo najgorzej jeżeli jest to trądzik złośliwy, bardzo trudny do pokonania.
Herbia_pl

Postprzez SteffAnja » 29 Lis 2017, 10:27

Najlepiej uczyć się na błedach, ale broń Boże nie na swoich :D Poczytajcie sobie artkuł http://rajin.pl/acne-derm-opinia-o-podo ... a-tradzik/ o walce blogerki z trądzikiem. Dzięki temu na pewno oszczędzicie sobie trochę czasu, pieniędzy i masę zdrowia. Opisuje ona jak walczyła ze swoim problemem trądzikowym i co jej najlepiej pomogło :)
SteffAnja

Postprzez dusia » 19 Gru 2017, 17:53

dermatolog i odpowiednie kosmetyki to podstawa. Ale pomocy można też szukać w dobrych salonach kosmetycznych :) Ja wybrałam się jakiś czas temu do Coco-Time i tam po konsultacji kosmetyczka zaproponowała mi oxybrazje. To taki peeling mechaniczny ale ,,na mokro ". W zabiegu wykorzystuje się materiał ścierny, sól fizjologiczną i powietrze. Oczywiście istnieją też pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu jak chociażby choroby zatok czy ciężkie choroby ogólnoustrojowe.
dusia

Postprzez evelajna » 21 Gru 2017, 08:22

Dobre kosmetyki to podstawa. Ja stawiam przede wszystkim na te z naturalnym składem. Fajnie sprawdza się maska Algae Mud Pack z Eldan Cosmetics. Przeznaczona dla skóry dojrzałej i ze skłonnością do trądziku. W składzie znajduje się m.in ekstrakt z morszczynu, skrobia ryżowa czy siarka. Sprzyja regeneracji komórek skóry, nawilża i redukuje zmarszczki. Dodatkowo normalizuje pracę gruczołów łojowych.
evelajna

Postprzez Sylwianaa » 17 Lut 2018, 16:58

Czytałam ostatnio, że zabieg IPL skutecznie rozwiązuje problem trądziku. Taki zabieg można wykonac w DS Instytucie http://www.dsinstytut.pl/news/Cztery_sw ... esien.html . Zabieg jest szybki i bezbolesny a pierwsze efekty widoczne sa po kilku dniach. Ja się zastanawiam nad tym zabiegiem, bo sama mam problem z wypryskami.
Sylwianaa

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Mar 2018, 09:05

Również zdecydowanie w pierwszej kolejności polecam wizytę i konsultację u dermatologa, z doświadczenia wiem ze dobór kosmetyków na własną rękę może okazać się kompletnie nieskuteczny.
BucikSklep.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości