trądzik młodzieńczy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: trądzik młodzieńczy

Postprzez karoinaa5679 » 27 Lut 2018, 11:42

Trądzik młodzieńczy jest bardzo popularnym problemem w dzisiejszych czasach :/Szkolenie kosmetyczne we Wrocławiu dało mi bardzo wiele w tym kierunku, ponieważ dowiedziałam się wielu ciekawych patentów dotyczących trądzika. Najlepszym patentem jest dokładne oczyszczanie twarzy! http://mdalecka.pl/kursy-i-szkolenia/
karoinaa5679

Postprzez Kolagen.pl » 17 Mar 2018, 08:43

W tym przypadku warto zasięgnąć porady i opinii dermatologa, w szczególności jeżeli nie wiesz z jakim rodzajem trądziku dokładnie masz do czynienia. Na blizny potrądzikowe bardzo skuteczny jest zabieg laserem.
Kolagen.pl

Postprzez wokip » 12 Kwi 2018, 17:55

Kolagen.pl napisał:W tym przypadku warto zasięgnąć porady i opinii dermatologa, w szczególności jeżeli nie wiesz z jakim rodzajem trądziku dokładnie masz do czynienia. Na blizny potrądzikowe bardzo skuteczny jest zabieg laserem.

Z bliznami trzeba ostrożnie postępować by nie było jeszcze gorzej niż jest. Zanim zacznę się je usuwać warto się dowiedzieć jak je pielęgnować i co jeść by skóra była bardziej sprężysta. Dużo ciekawych porad znajdziesz tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ . Warto sobie tam zajrzeć :)
wokip

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:49

To akurat prawda, warto wcześniej poradzić się lekarza specjalisty i to zarówno w kwestii trądziku jaki samych blizn, dieta jest niezwykle istotnym elementem i co do tego mogę się zgodzić.
L-Esthetique.pl

Postprzez piateczka » 27 Kwi 2018, 12:41

Moja siostra ma świeże blizny potrądzikowe. Poleciłam jej już jakiś czas temu na te blizny olejek Bio-Oil. Ale olała sobie moje rady....Ja sama go stosuję ale do nawilżania ciała, a na te jej blizny wg mnie jest odpowiedni. Poszła więc po rozum do głowy i smaruje się już nim, a może z miesiąc, i jest w szoku, bo te blizny co miała to zrobily się jaśniejsze. No a ja jej mówiłam już wcześniej żeby mnie posłuchała, to nie, ona przecież mądrzejsza, i starszej siostry nie będzie słuchać...eh. No ale najważniejsze, że teraz jest zadowolona i przyznala mi rację :P Kto ma problemy z trądzikie, bliznamy, rozstępami, niech sprobuje tego preparatu, serio warto :) :)
piateczka

Postprzez lokopa » 17 Maj 2018, 19:03

spróbuj na trądzik młodzieńczy posmarować buzię czymś porządnym, na przykład kup sobie krem nawilżający cetaphil da ultra i powinno pomóc, bo on właśnie jest idealny na takie problemy.. no i pielęgnuj, dbaj o cerę, myj ją, kup tez jaką porządna emulsje do mycia i nie używaj byle jakich kosmetyków do makijażu, bo one tez mogą wytwarzać sebum, specyficzne dla trądziku.
lokopa

Postprzez Revital.org.pl » 25 Maj 2018, 08:34

tego typu kremy nawilżające na pewno nie zaszkodzą, natomiast jeżeli trądzik utrzymuje się przez dłuższą metę to jednak zasięgnij porady dermatologa i zmień nawyki żywieniowe, bo dieta również ma istotny wpływ na wygląd naszej cery.
Revital.org.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości