Ładne dłonie

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Ładne dłonie

Postprzez patrycjaa_ » 10 Mar 2019, 18:22

Bardzo fajnym kremikiem do rąk, który pomógł moim łapkom jest japonski krem do rąk, kamelia + olej ryżowy od Bielendy z serii japan beauty. Mały przez co idealnie nadaje się do torebki, szybko się wchłania, ładnie pachnie i jest wydajeny :D
patrycjaa_

Postprzez Finezjaq323 » 31 Mar 2019, 14:00

Wiadomo, że po dłoniach można rozpoznać wiek kobiety. Warto więc pamiętać o codziennej pielęgnacji rąk, tym bardziej jak ktoś dużo zmywa, sprząta itp., gdyż wtedy dłonie są narażone na przesuszenie. Rewelacyjnym pomysłem jest zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters. Polega on na podaniu wysokiej jakości kwasu hialuronowego przy pomocy mikroigły. Dłonie są zrewitalizowane, wyglądają naprawdę świetnie.
Finezjaq323

Postprzez pola90 » 30 Maj 2019, 18:54

Teraz bardzo popularnym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy. Od siebie moge wam polecić salon https://jadoreinstytut.com/warszawa/dlonie-i-stopy/ bo mają super podejście do swoich klientów, a manicure jest wykonany bardzo starannie. Kiedyś próbowałam robić manicure na własną rękę, jednak nie wyszło z tego nic dobrego.
pola90

Postprzez ditan » 10 Cze 2019, 18:23

Dłonie, ale też całe ciało trzeba nawilżać. Najlepiej robić to po każdej kąpieli. Kupiłam krem witaminowy HB do ciała i dzięki niemu nie mam probemów z suchą skórą. Jej wygląd bardzo się poprawił i także dłonie nie są suche i szorstkie. Jeden kosmetyk a dba o całe ciało.
ditan

Postprzez naglan » 29 Cze 2019, 00:26

Jeśli miewacie problemy z odciskami na dłoniach lub generalnie zniszczoną skórą przez np. pracę w ogrodzie i tym podobne to spróbujcie sobie tego kremu https://awcream.com/ . Ja wiem że tutaj głównie pisze się o treningach i tak ten krem jest skierowany dla sportowców i chyba właśnie dzięki temu tak znakomicie się sprawdza i spokojnie można go stosować przy innych okazjach :)
naglan

Postprzez malgorzatakos » 05 Lip 2019, 13:57

Ładne dłonie to przede wszystkim zadbane dłonie, dlatego codziennie kremuj je balsamem i pilnuj, żebyś zawsze miała je ładnie pomalowane odżywką bądź ładnym lakierem.
malgorzatakos

Postprzez mandala » 31 Lip 2019, 21:18

Polecam przy porządkach domowych używać rekawiczek i stosować dobre kremy, to dłonie naprawdę będą ładne i zadbane. Mam teraz taki krem z botame, świetny: https://www.doz.pl/apteka/p130979-Botam ... wka_30_ml_
mandala

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości