Strona 1 z 8

Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 06 Wrz 2016, 14:29
przez rita
hej hej! Gdzie najcześciej kupujecie leki i kosmetyki? chodzicie do aptek w mieście, czy przez internet zamawiacie? U mnie koło domku jest apteka melisa , to tam najczęsciej bywam. przez internet nie kupowałam nigdy, ale podobno wiele osób tak robi. jak jest u was? :)

Re: Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 07 Wrz 2016, 12:26
przez Tysia
Zamawianie przez internet jest po prostu wygodne i do tego można dostać wszystko w zdecydowanie bardziej atrakcyjnych cenach. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Ja jednak wolę apteki stacjonarne. ;)

Re: Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 17 Wrz 2016, 15:57
przez Diunka
Czasem zdarza mi się zamówić przez internet jednak za względu na pracę w ciągłych rozjazdach jeśli braknie mi jakiegoś kosmetyku szukam sobie punktu docelowego na tej mapce http://www.vichy.pl/punkty-sprzedazy-vi ... 29nfs.aspx ( nawet ta twoja apteka się znalazła ;) )bo kupuję tylko i wyłącznie kosmetyki Vichy a nie mam czasu na to aby jeździć od sklepu do sklepu.

Re: Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 01 Kwi 2017, 21:42
przez emilka66
A ja jakoś przekonałam się ostatnio do aptek internetowych! Najczęściej zamawiam jednak z http://www.cefarm24.pl/leki-i-suplementy-a.html :) Zawsze wszystkie rzeczy przychodziły mi bardzo szybko i nie było większych problemów z dostawą!

Re: Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 26 Kwi 2017, 11:08
przez inga7
Na terenie wielu miast w Polsce działa sieć Ziko. Na ich stronie możesz sprawdzić dokładnie lokalizacje, a ja najczęściej odwiedzam ich w Warszawie: http://www.ziko.pl/lokalizator/?city=warszawa . Zawsze znajdziesz u nich punkt do bezpłatnego badania ciśnienia, a oferują także wypożyczalnię inhalatorów czy darmowe glukometry. To mi się bardzo podoba, bo fajnie podchodzą do pacjenta :)

Re: Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 17 Maj 2017, 22:40
przez Ivka
Ja zazwyczaj zamawiam leki w aptece internetowej. Moje dzieci chodzą do przedszkola więc syropy na kaszel i spraye do nosa są na porządku dziennym, dlatego szukam naturalnych leków które będą bezpieczne dla mojej rodziny. Produkty ze strony http://www.ekspertodprzeziebien.pl są tworzone na bazie ekstraktów roślinnych, wody morskiej czy porostu islandzkiego. Stosując te preparaty jestem pewna, że podaje mojej rodzinie leki skuteczne a zarazem bezpieczne dla organizmu.

Re: Do jakiej apteki chodzicie

PostWysłany: 23 Cze 2017, 12:54
przez moore23
Teraz zrezygnowałam z aptek stacjonarnych i zaczęłam kupować w aptekach internetowych. Moją ulubioną apteką jest Wapteka, w zakładce promocje zawsze znajdę jakieś ciekawe okazje https://www.wapteka.pl/promocje,0.html. Przez Internet zdecydowanie wygodniej jest porównać cennych w innych aptekach oraz nie muszę wychodzić z domu co jest bardzo dobre na przykład gdy jestem chora i lekarz kazał leżeć w łóżku.