Strona 3 z 6

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 14 Gru 2017, 20:28
przez Diunka
Kiedys mialam.. ale potem zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne a teraz mam wkladke levosert i hormony skutecznie reguluja mi odczucia okresowe. Bole sa ledwo odczuwalne, okres rowniez mniej obfity no i brak pms. jak dla mnie same plusy

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 30 Gru 2017, 14:15
przez galaretka
Ja miałam okropne bo mam pcos, ale jest teraz coraz lepiej, biorę miedzy innymi http://ovarin.pl/ który reguluje gospodarkę hormonalną także bóle już są mniejsze :)

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 30 Sty 2018, 22:18
przez polapolka
Nie każdy może brać tabletki, więc niestety wiem, czym są bóle menstruacyjne. I to takie nieprzyjemne :/ Na tyle, że biorę w tym czasie nimesil cena jest do przeżycia, ale wolałabym inaczej rozwiązać ten problem.

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 07 Lut 2018, 13:07
przez metko
tragedia z tym pms... ja pamiętam, jak łykałam tyle proszków,ze to było straszne.. teraz za to mam o tyle komfortowa sytuację,ze stosuje pigułki vines i pms jest do zniesienia. i nareszcie w trakcie okresu i przed, nie musze sobie odmawiać przyjemności :)

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 15 Lut 2018, 17:45
przez justa_1985
Na bóle menstruacyjne skuteczne jest picie mieszanki ziołowej na bolesne miesiączki. https://od-natury.pl/menstruacja-3

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 03 Mar 2018, 21:33
przez marti556
Ja mam straszne, od pierwszej miesiączki. Niestety nawet po urodzeniu dziecka nic się nie zmieniło. Od kilku miesięcy stosuje tabletki spasmolina i mam spokój.

Re: Czy macie bóle menstruacyjne?

PostWysłany: 06 Mar 2018, 09:06
przez molly
U mnie to samo, po porodzie było jeszcze gorzej a łykanie tabletek przeciwbólowych garściami to dla mnie nie rozwiązanie. Teraz kiedy stosuję hormonalną antykoncepcję mam z tym przynajmniej święty spokój, nic nie boli bo nie ma miesiączki tylko tzw krwawienie z odstawienia. Zobacz, tu http://antykoncepcjanamiare.pl/jakich-wlasciwosci-pozaantykoncepcyjnych-oczekuja-kobiety-od-tabletki-antykoncepcyjnej/ masz to zresztą dokładnie opisane.