Strona 6 z 15

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 13:27
przez kodipleksja
Nie każdy ma odwagę wejść we franczyzę. Najlepiej działać samodzielnie, wtedy to my ustalamy zasady.

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 27 Wrz 2017, 21:03
przez Sylwianaa
NO własnie można otworzyć własną firmę. Też nie pchałabym się we franczyzę, co swoje to swoje. Jeśli myślisz o założeniu jakiegoś zakładu produkcji to będzie Ci potrzebne wyposażenie linii produkcyjnych. Elementy do sterowania możesz kupić od firmy Te-Ha-Bud http://www.manipulatory.eu/ . Oferują manipulatory, chwytaki, silniki serwo. Wszystko co niezbędne do zoptymalizowania pracy.

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 28 Wrz 2017, 01:54
przez WielkaEwelka
Ja dobrze zarabiam odkąd pracuję w call center . Takie stanowisko w call center jest całkiem przyjemne i właśnie dobrze płatne . Często, oferują elastyczny grafik, przez co idealna jest dla studentów. Sama, rozważam pracę w https://ccig.pl/praca/ gdyż słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Czy kiedykolwiek o niej słyszeliście?

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 24 Paź 2017, 19:53
przez kewlar
A ja czytałam o https://www.fastinvest.com/pl i jestem za. Wystarczy zarejestrować się, określić budżet, wybrać kredyt i czekać na zarobek - wszystko ubezpieczone więc nie straci się kapitału a można zyskać i to więcej niż na lokacie. To mniejsze ryzyko niz w bardziej skomplikowanych inwestycjach

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 25 Paź 2017, 07:31
przez Morskafala
Ja widziałam ciekawą opcję inwestowania w opcje binarne, albo granie na giełdzie. Zastanawiałam się szczerze nad tym drugim. Myślicie, że to takie trudne inwestować na giełdzie, chociaż z minimalnymi zyskami?

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 28 Paź 2017, 17:31
przez rachelka
Mozna zaczać oszczędzać od produktów z http://www.viennalife.pl tam składki wynoszą minimum 200 złotych miesięcznie, decydując się na oszczędzanie za pomocą produktów finansowych mozna nauczyć się trochę samodyscypliny w odkładaniu pieniędzy, systematyczności. Posiadanie oszczędności jest ważne, życie od wypłaty do wypłaty to nie jest dobry pomysł.

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

PostWysłany: 14 Lis 2017, 22:58
przez EmmiliaF
Przede wszystkim musicie znaleźć dobrą pracę ;) Macie już jakieś pomysły na nią? Mysle ze praca jako modelka lub hostessa bedzie bardzo dobrym pomyslem. Poczytajcie sobie coś o tych zawodach na https://papilioagency.com/blog-wpis/pow ... ranzowych/