Jak zarobić dobre pieniądze ?

Re: Jak zarobić dobre pieniądze ?

Postprzez arlett » 06 Mar 2017, 19:45

Jest mnóstwo dochodowych biznesów ale nikt ci nie da gwarancji że akurat ty się dorobisz na danym biznesie. Wszystko zależy od tego ile serca włożysz w biznes i od twojej ciężkiej pracy. Warto też korzystać z programów które ułatwią twoją pracę. Jeśli np chcesz prowadzić hotel na pewno sprawdzi się system crs. Ja mam zamiar w tym roku ruszyć z własnym biznesem. Od dawna marzy mi się mały pensjonat w górach.
arlett

Postprzez doma13!!! » 12 Kwi 2017, 13:23

Sposobem na zarobienie pieniędzy jest bez wątpienia dobrze płatna praca. Na szczęście, jest sporo takich dobrze płatnych stanowisk http://www.gowork.pl/praca , a jeśli brakuje nam kwalifikacji, aby aplikować na któres z nich, zawsze się przecież możemy dokształcić.
doma13!!!

Postprzez agnieszka55 » 18 Kwi 2017, 21:28

Niestety w przypadku mojej rodziny pieniądze pojawiły się wraz z emigracją. Najpierw wyjechała moja siostra do Anglii, potem brat do filii swojej firmy w Portugalii. Pomagałam mu nawet w pakowaniu rzeczy, które po kontrakcie pewnie cudownie się rozmnożą. Na stronie http://jupiter-przeprowadzki.pl/przepro ... portugalia znalazłam firmę, która zajmuje się przeprowadzkami nawet z tak odległego kraju. Bo liczę, że obie emigracje nie sa na stałe a na jakiś czas.
agnieszka55

Postprzez Peskow » 26 Cze 2017, 12:28

Najlepiej wyjechać do jakiegoś pensjonatu na uboczu nad jeziorkiem. Zebrać tam myśli i po powrocie zacząć działać :)
Peskow

Postprzez marcelinia188 » 21 Lip 2017, 15:27

Inwestycje, pomyślenie o dobrym i opłacalnym biznesie mającym szerokie perspektywy, oczywiście pamiętając o możliwych realnych i także niespodziewanych problemach.

Postprzez inga78 » 08 Sie 2017, 09:41

No właśnie, lokata to nie jest tak naprawdę sposób na zarabianie pieniędzy, tylko na pomnożenie uzyskanych już środków, rodzaj finansowego zabezpieczenia..
inga78

Postprzez aniaola37 » 22 Sie 2017, 12:38

Najpewniej jest zalożyć wlasna firme i powoli ja rozwijac. Tak tworzyc bedziecie kapital. Szybko zarobione pieniadze moga rownie szybko od was odejsc. Jezeli nie macie pomysłu na wlasna firme to moze spodoba wam sie opcja franczyzy od firmy http://rabat-detal.pl . Firma ulatwia start dzialalnosci, jak i rowniez pomoga w pozniejszych etapach rozwoju
aniaola37

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość