Strona 9 z 15

Re: Sala weselna

PostWysłany: 04 Cze 2018, 15:14
przez śmieszkaa
Na sale weselną polecam https://rafael.com.pl/ . Niepowtarzalny klimat i wyjątkowa noc - myślę, że to najbardziej trafne określenie. Organizacja z dbałością o każdy szczegół. Dużo atrakcji, rzetelność i elegancja. Przemiła obsługa, pyszne jedzenia. Jesteśmy zachwyceni urokiem tego miejsca. Nasi goście czyli się dopieszczeni, a zabawa trwała w najlepsze do białego rana.

Re: Sala weselna

PostWysłany: 06 Cze 2018, 13:43
przez tomasz211
Zobaczę tą salą weselną i sprawdzę czy naprawdę jest dobra. Za dwa miesiące mam wesele to trzeba coś wybrać.

_____________________________________________________
http://www.2x45.info/aktualnosci/55052/ ... a-grupa-c/

Re: Sala weselna

PostWysłany: 11 Cze 2018, 16:57
przez ditan
A w jakim stylu przystrajacie salę weselną? Można dzisiaj kupić sporo ładnych ozdób, np. tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ Sprawdzą się idealnie do takiego ozdobienia sali. Warto sporo wcześniej wszystko zaplanować, jak chcemy mieć na weselu. Na długo wcześniej organizujecie wesele?

Re: Sala weselna

PostWysłany: 12 Cze 2018, 12:32
przez molly
Ja akurat nie przepadam za balonami, kokardami i wielokolorową przesadą, dla mnie idealna jest Albizja w Lemanach, to są idealne wnętrza w jakich chciałabym urządzić wesele, byłam tak już na kilku imprezach i jeśli będę organizowała wesele to tylko tam.
Image

Re: Sala weselna

PostWysłany: 13 Cze 2018, 17:09
przez jojko90
Ja przepiękną sale weselną miałam w Opalu w Grzybowie. Cudna gustowna wielka sala, do tego przepyszne jedzenie, kazdy gosc zachwalał. Najbardziej jednak urzekła mnie przemiła obsługa i pomocna pod każdym względem, faktycznie ludzie z powołaniem tam pracują, moja siostra planuje tam swoje wesele :)

Re: Sala weselna

PostWysłany: 15 Cze 2018, 09:56
przez lokopa
ale te niektóre sale weselne są super ozdobione, ja swoją sale ozdabiałam białymi balonami, wiszącymi girlandami, i girlandami na stół https://godanparty.pl/ na wieczór kupiłam świece i jak był lekki półmrok to po prostu zapalaliśmy świece :) Był pięny klimat, a goście byli wniebowzięci :)

Re: Sala weselna

PostWysłany: 15 Cze 2018, 15:05
przez galaretka
Nie wiem czy któraś była w Chmielnie (pomorskie) w sali Krzewi Róg - moim zdaniem piękna. Nie taka typowa jak dla princeski, tylko z fajnymi kamiennymi ścianami, co robi super klimat. Do tego można wynająć noclegi, co jest komfortowe bo niektóre sale nie mają swoich hoteli i trzeba gdzieś jeździć a tutaj wszystko pod nosem i w dobrej cenie.