Strona 7 z 14

Re: Sala weselna

PostWysłany: 24 Paź 2017, 05:31
przez ewelinka
Jeśli chodzi o salę w Łodzi, to rewelacyjna jest Venge na tomaszowskiej. Moja siostra miała tam wesele i wszystko udało się świetnie.

Re: Sala weselna

PostWysłany: 07 Sty 2018, 22:23
przez migotka89
No a jeśli chodzi o kraków to świetna sala na wesela jest w hotelu best western efekt express. Bardzo ładna, duża i elegancka sala, gdzie pomieści się nawet 200 osób.

Re: Sala weselna

PostWysłany: 12 Sty 2018, 08:27
przez steg554
W agencji http://www.escort-service-london.co.uk coś dla siebie znajdzie każdy pan szukający kobiecego towarzystwa. Wszystkie dziewczyny są efektowne, seksowne, zmysłowe i doskonale wiedzą, jak spełnić męskie fantazję. Zadzwoń i przekonaj się.

Re: Sala weselna

PostWysłany: 16 Sty 2018, 11:32
przez darka2
Mnie sie podobaja sale weselne ktore sa w programie ,,I ze cie nie opuszcze az do slubu", ta pani je tam swietnie urzadza. Ale konkretnych miejsc nie polece bo ten temat mnie jeszcze niestety nie dotyczy :(

Re: Sala weselna

PostWysłany: 04 Lut 2018, 14:35
przez kejti83
dobrydzwiek napisał:Moim zdaniem ważne jest by była w niej odpowiednia akustyka :)

Oczywiście, że tak. Ale w dobrych salach dbają o to, by w temacie akustyki wszystko było ok. Obecnie nie ma z tym problemu, bo na rynku są różnego rodzaju ustroje akustyczne jak np. takie http://www.mega-acoustic.pl/oferta/pulapki-basowe/ pułapki basowe. Dobrze wykorzystane poprawią akustykę w każdym pomieszczeniu.

Re: Sala weselna

PostWysłany: 05 Lut 2018, 15:18
przez migotka89
My wbrew pozorom mieliśmy spory problem ze znalezieniem sali w Warszawie, niby wybór spory, ale ceny często zaporowe i to za jakość wcale nie najwyższych lotów, ostatecznie jednak super miejsce znaleźliśmy i to w samym centrum bo Instalacje Art Bistro na Zamku Ujazdowskim, a właśnie z drugiej strony zupełnie się tej obecności w centrum nie czuje, bo dookoła cisza, spokój i park piękny więc szczególnie wesele tam latem polecam

Re: Sala weselna

PostWysłany: 10 Lut 2018, 17:45
przez dama pik
Polecam stronę http://www.lokale-wesele.pl/ ,gdzie macie ofertę sal weselnych w różnych miastach Polski. Mi bardzo podoba się to narzędzie, bo znacznie ułatwia podjęcie decyzji co do idealnego miejska na ten niezapomniany dzień, jakim jest wesele. Może zerkniecie? ;)