Strona 5 z 16

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 23 Sty 2018, 16:30
przez edytaa89
Z pewnością bardziej opłacalny jest używany, choć od tych starszych trzymałabym się z daleka. Jakiś kilkuletni model będzie w sam raz - w dobrym stanie i stosunkowo tani. Poszukajcie czegoś na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Carefleet - często pojawiają się tam aukcje z dobrymi autami.

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 05 Lut 2018, 14:17
przez mia2015
Nowe są za drogie, takie jest moje zdanie, choć wiadomo że są ludzie których stać na nowe samochody. Od czasu to czasu czytam troche o motoryzacji np. tutaj http://info-kierowcy.pl/ o nowościach na rynku czy ubezpieczeniu auta.

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 12 Lut 2018, 19:42
przez Daffy
Stawiałabym na używany, na markę BMW, sprawdźcie sobie u dealera Bawaria Motors http://janki.bawariamotors.pl/aktualnosci/kola-zimowe-tylko-50-ceny Nie wiem skąd jesteście, ale ten dealer ma swoje salony w różnych częściach Polski. Jeśli macie firmę, to zawsze możesz wziąć na firmę auto w leasing. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. A marka BMW, no cóż , jak dla mnie to rewelacja, świetnie się sprawdza w każdych warunkach.

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 15 Lut 2018, 17:19
przez Lambert97
Obojętnie czy auto nowe czy używane to warto je oddać do serwisu aby zostało sprawdzone. Na stronie http://allemotocykle.pl/2018/02/14/serw ... stawczych/ możecie poczytać sporo informacji na temat serwisu aut osobowych oraz dostawczych.

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 13 Mar 2018, 19:40
przez Maja12
Nowy czy używany, to zależy od środków jakie możemy przeznaczyć. Grunt to, żeby auto było bezpieczne, sprawne, ale miało też jakiś wygląd. Ja właśnie wymieniam felgi, bo stare są już brzydkie. Nie wiem które wybrać, więc licze na waszą pomoc. Znalazłam fajną ofertę w tym sklepie > https://oponafelga.pl/szukajfelgistal/ i muszę przyznać, że ceny bardzo mi odpowiadają. Zresztą są stosunkowo niskie, zważywszy na to, iż felgi pochodzą od znanych producentów.

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 18 Kwi 2018, 20:03
przez leoonarrd21
Według mnie to niezbyt istotne jaki samochód się kupi, ponieważ i o nowy i o używany trzeba odpowiednio dbać. stosując dobrej jakości kosmetyki do pielęgnacji takie jak chociażby Szampon samochodowy ADBL oraz odwiedzając często mechanika i regularnie robić przeglądy. Tylko wtedy można mieć pewność, że samochód będzie nam służył długie lata!

Re: Samochód nowy, czy używany?

PostWysłany: 19 Kwi 2018, 07:58
przez Wojtek33
Zdecydowanie samochód używany!!