Samochód nowy, czy używany?

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postprzez flora » 05 Wrz 2017, 15:15

Według mnie używany to wcale nie jest żaden obciach..
flora

Postprzez molly » 03 Lis 2017, 15:08

Dokładnie, a jeśli jeszcze ma instalację lpg to już w ogóle super, można dzięki niej jeździć nie wydając fortuny na benzynę, ja mam zestaw optima czyli instalację lpg polskiego producenta i muszę powiedzieć że warto się umówić na jej montaż bo koszt się bardzo szybko zwraca
molly

Postprzez Kluseczka0 » 09 Lis 2017, 18:32

Moim zdaniem lepiej nowy, bo tutaj nikt nas nie oszuka, że przebieg inny albo że właściciel taki itd. Mamy pewne nowe auto. A można też kupić na przykład jak jest wyprzedaż rocznika tak jak teraz w peugeocie i wtedy jest sporo taniej
Kluseczka0

Postprzez Inezka » 09 Lis 2017, 22:57

Zdecydowanie używany. Samochód już po wyjeździe z salonu traci na swojej wartości dobrych kilka tysięcy a potem jest jeszcze gorzej. Dwuletnie auto jest jeszcze całkiem sprawne a kosztuje o jedną trzecią mniej od nowego.
Inezka

Postprzez janik » 13 Lis 2017, 16:18

Moim zdaniem nie opłaca się dla większości kupować nowe auto. Za szybko traci na wartości.
janik

Postprzez Moniaa4 » 16 Gru 2017, 16:19

Jasne, że tylko nowe auto. Takie są najlepsze! Ja już kiedyś kupiłam używane auto i się zawiodłam. Musiałam jeździć do mechanika i wszystko wymieniać bo wyglądało na idealnie, a jak się okazało wcale nie było. Polecam zawsze kupować nowe auta. Na obecną chwilę mam auto z salonu, a dokładnie peugeota. Kto ma możliwość lećcie do salonu i bierzcie :) Teraz są też fajne wyprzedaże.
Moniaa4

Postprzez Warszawianka » 21 Gru 2017, 17:10

Jak widzę mamy tutaj dużo osób które znają się na temacie, więc zapytam - czy wiecie, czy firma http://abc.colorex.pl/pl/ z Krakowa zajmuje się także lakierowaniem samochodów? I czy ktoś już korzystał z ich usług i jak efekty? Widziałam w ich ofercie, że robią dużo rzeczy, z samego lakierowania się doczytałam do różnych produktów i po prostu skoro tak kompleksowo "malują" chciałabym u nich kupić multiusługę, lakierowanie kilku przedmiotów, w tym auta i żeby ponegocjować trochę cene ;)
Warszawianka

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości