Strona 1 z 1

Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 11 Cze 2016, 22:39
przez mirinda6
Witam.
Czasami w życiu są takie problemy, że ciężko znaleźć jakieś skuteczne rozwiązanie. Czy w takich chwilach poradzilibyście się wróżki? Sama jestem ciekawa, co np. mogłaby mi wyczytać wróżka z kart , jednak z drugiej strony, boję się, że usłyszę coś, czego absolutnie wolałabym nie wiedzieć. W Częstochowie jest wróżka Gosia tel 887799887 , wróży zarówno z kart cygańskich, tarota, run. Bardzo wiele osób ją chwali i poleca. Więcej możecie poczytać na http://www.facebook.com/17doradca.ducho...t/?fref=ts .

Re: Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 10 Lut 2018, 11:20
przez boddekk
No jest sporo osób, które w to nie wierzą. Ja też kiedyś podchodziłam sceptycznie ale odkąd raz skorzystałam z horoskopy partnerskie dla każdego na stronie horoskoppartnerski.pl zmieniłam zdanie. Czasem tez zaglądam tam po horoskop. Moim zdaniem czasem warto skorzystać raz na jakiś czas.

Re: Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 10 Cze 2018, 13:43
przez znudzona
Jeszcze nie, chociaż gdy byłam w szkole średniej to cyganka zrobiła moją charakterystykę, że siadłam z wrażenia. A teraz znalazłam ofertę http://wrozby24.com.pl/tarot-online/ Już kiedyś miałam ochotę na postawienie tarota, ale jakoś w końcu rezygnowałam. A tu okazja bo i nic nie trzeba płacić. Może tym razem się zdecyduję.

Re: Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 12 Lip 2018, 11:42
przez Magda03
Jeżeli o mnie chodzi, to jeszcze nie miałam okazji, ale ostatnio sporo o tym myślę. Moja znajoma nie dawno korzystała z ich usług https://www.wrozkaanne.pl i sporo rzeczy się jej sprawdziło. Od dawna mam kilka pytań, które nie dają mi spokoju i chciałabym poznać zdanie wróżki na ten temat.

Re: Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 16 Lip 2018, 17:16
przez tykk
haha można się śmiać, ale mojej mamie kiedyś wróżka opowiedziała całą sytuację, która miała miejsce. Ogolnie to sama nie wiem, czy chciałabym znać przyszłość, wolę ją kreować;)

Re: Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 19 Lip 2018, 10:22
przez roleczka
Ja nigdy nie byłam u wróżki i chyba się nie wybieram... Jakoś dziwnie bym się czuła gdyby ktoś powiedział mi co się wydarzy, a ja w sumie i tak nie miałabym na to wpływu... Poza tym taka wizyta trochę kosztuje i tej kasy też trochę mi szkoda na takie wizyty ;p

Re: Korzystaliście kiedyś z porad wróżki?

PostWysłany: 22 Paź 2018, 10:38
przez fiona2606
Ja też nigdy nie byłam u wróżki i nie planuję się wybrać. Nie wierze szczerze mówiąc w te przepowiednie. Poza tym, jak już ktoś wcześniej wspomniał, taka wizyta u wróżki zazwyczaj trochę kosztuje. Dla mnie to strata pieniędzy.