Domówka

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: Domówka

Postprzez Ivka » 04 Lip 2018, 15:44

Tak sobie myślę, że zamówienie pizzy na domówkę to bardzo dobry pomysł. Bądź co bądź zastanawiam się, jaką pizzerię możecie polecić przy takiej okazji. Ostatnio kiedy wpadli znajomi, pomyślałam o telepizza.pl . Czy jednak to będzie dobry pomysł, czy może jednak polecacie jakąś inną pizzerię, dostępną w wielu miastach? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi w tym temacie:).
Ivka

Postprzez domatorka » 11 Lip 2018, 09:52

A ja uwielbiam organizować domówki. Lubię jak w domu jest dużo ludzi, jest gwarno, wtedy dom zaczyna dopiero żyć. Lubie kiedy znajomi chwalą przyrządzone przeze mnie przekąski. Krajalnica spiralna elektryczna zawsze wyręcza mnie w krojeniu i dzięki niej zawsze idealnie wychodzi mi carpaccio z burak, a plasterki sera można porównać do tych gotowych, kupionych w sklepie :D
domatorka

Postprzez rozrywkowa » 12 Lip 2018, 11:58

JA też uwielbiam domówki. Imprezy w kameralnym gronie znajomych, z którymi można pogadać, nie to co w klubie. Zawsze gramy razem w gry. Ostatnio gitem jest gra dobble. Śmiechu przy niej co nie miara :D Polecicie jakieś gry, może akurat nie graliśmy w nią wcześniej :)
rozrywkowa

Postprzez mando » 15 Lip 2018, 20:35

zależy od tego, kogo zapraszamy:) jak są to nasi przyjaciele od lat to nigdy nie bawie się w perfekcyjną panią domu tylko przyjmuje ich jak swoich:)przeważnie każdy też coś przynosi , dzięki czamu nie spędzam całego dnia w kuchni
mando

Postprzez betina0 » 16 Lip 2018, 10:01

Ja gości przyjmuję w salonie połączony z kuchnią, bo akurat taki układ ma nasze mieszkanie. Na początku takie wizyty trochę mnie stresowały, bo nie mamy typowej jadalni, więc wszystko odbywało się tak trochę na kolanach. Nie wszystkim to pasowało i dlatego niektórzy po jednej czy dwóch wizytach nie zaszczycili nas swoją obecnością. Ale na szczęście zostało kilka osób, które odwiedzają nas całkiem często i ich taka forma nie przeraża :D Poza tym chyba wiedzą, że u mnie zawsze czeka na nich coś dobrego - jakieś przekąski i domowe ciasta, a to całkiem słuszny argument :D
betina0

Poprzednia

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości