Strona 1 z 19

Podroże

PostWysłany: 21 Maj 2016, 18:38
przez jasinina
Dokąd chcielibyście pojechać? Jakie miejsce pozwiedzać?

Re: Podroże

PostWysłany: 22 Maj 2016, 12:58
przez gosiaczek1122
Marzy mi się podróż do Islandii. Znlazłam nawet interesujacą ofertę tutaj http://iceventure.pl/ i bardzo poważnie o tym myślę

Re: Podroże

PostWysłany: 06 Lip 2016, 21:10
przez lidia
Chciałabym zwiedzić zarówno fascynujące, a zarazem przerażające miejsce jakim jest Czarnobyl. Myślę, że byłoby to ciekawe doświadczenie. Zaczęłam nawet wyszukiwać biur podróży jakie mają ten kierunek w swej ofercie i znalazłam kilka, a wśród nich znaną mi już z innych moich wojaży Wytwórnię Wypraw. Wycieczka ta jest połączona ze zwiedzaniem Besarabii. Jest to wyjazd 15 dniowy podczas którego można zobaczyć wiele fascynujących i pięknych miejsc, Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to może uda mi się ten wyjazd zrealizować we wrześniu.

Re: Podroże

PostWysłany: 01 Sie 2016, 13:35
przez marzena89
Ja chyba balabym sie tam wybrac na podroz.

Re: Podroże

PostWysłany: 29 Paź 2016, 11:52
przez luca185
Podróżować lubię w góry i nad morze. Za każdym razem mam mało miejsca w walizce. Teraz myślę nad zakupem takiej walizki. Taka walizka powinna być pojemna, wygodna i raczej na kółkach, aby jej nie trzeba było nosić. Moim zdaniem to są najlepsze rozwiązania na długie podróżowanie.

Re: Podroże

PostWysłany: 01 Lis 2016, 00:51
przez wokip
luca185 napisał:Podróżować lubię w góry i nad morze. Za każdym razem mam mało miejsca w walizce. Teraz myślę nad zakupem takiej walizki. Taka walizka powinna być pojemna, wygodna i raczej na kółkach, aby jej nie trzeba było nosić. Moim zdaniem to są najlepsze rozwiązania na długie podróżowanie.Też uważam, że walizki na wyjazd powinny być pojemne. Więc jeśli szukacie czegoś praktycznego i pojemnego to warto zaglądać sobie do nich https://sklep.puccini.pl/walizki/walizki-duze bo mają naprawdę spory wybór. Co do cen nie są wysokie. Według mnie walizki są warte swojej ceny.

Re: Podroże

PostWysłany: 07 Lis 2016, 02:10
przez migotka89
Miejsc, do których chciałabym kiedyś pojechać jest całkiem sporo ;) Niestety, bardzo dużo pracuję, wiec jakieś dalekie wojaże odpadają. Ze względu braku czasu i ze względu braku sił. Ostatnio jeżeli mam ochotę zregenerowac siły, to wyjeżdżam na weekend do Dźwirzyna do hotelu Senator. Jest on zlokalizowany w środku lasu, pare kroków od morza więc jest kontakt z naturą, a to ważne dla mnie, jako przymousowego mieszczucha ;) poza tym jest tam spa, więc dodatkowo mogę się zrelaksować i wrócić pełna energii do swoich obowiązków.