Podroże

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Podroże

Postprzez joanna890 » 15 Maj 2017, 12:49

Szukam z partnerem wycieczki w jakieś ciepłe kraje last minute na 12-18 czerwca macie może cos do polecenia jeszcze nigdy nie bylismy na wczasach a bardzo nam zależy z jakiegos sprawdzonego źródła za rozsądną cene :) :) Proszę o pomoc :)
joanna890

Postprzez tereska » 24 Maj 2017, 10:53

Ja jednak najbardziej lubię zwiedzać Polskę, jest tyle pięknych miejsc. Na wakacje pewnie wybierzemy się do Kołobrzegu. Super plaża, okolice, po których można pojeździć na rowerze. A jeśli chodzi o hotel, to myślałam o tym http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-spe ... olobrzegu/ . Mam 3-letnią córkę, więc takie atrakcje dla dzieci w hotelu są wg mnie konieczne.
tereska

Postprzez migotka89 » 30 Maj 2017, 22:07

Ja uwielbiam podróżować po naszym kraju. NA przykład nad morze, no kocham ten klimat. Szczególnie z rodzinką upodobaliśmy sobie Ustkę. Mają tam świetny hotel - Grand Lubicz http://www.grandlubicz.pl/. Ma 5 gwiazdek, więc standard świetny. Każdy znajdzie tam coś dla sienie, bo są i basen i siłka i boiska i aquapark :D
migotka89

Postprzez majka01 » 31 Maj 2017, 18:35

lidia napisał:Lubię odkrywać niecodzienne zakątki świata. W nowym roku planuję wyprawę do Iranu. W znanym mi już biurze podróży Wytwórnia Wypraw mają wycieczkę 13 dniową w atrakcyjnej cenie. Lubię z nimi jeździć. Wyjazdy te zawsze są dobrze zaplanowane i wypoczynek z nimi jest rewelacyjny. Pomimo napiętego planu zwiedzania zawsze znajdzie się chwila na odpoczynek gdzie mamy czas dla siebie. Myślę, że takie atrakcje jak wyprawa łodzią pośród lasów mangrowych czy wyprawa by zobaczyć kaniony- Dolina Gwiazd i Chahkooh pozostawią niezapomniane wrażenia z wyjazdu i będę miała co wspominać. Oby czas do wycieczki upłynął mi szybko bo już mam chrapkę by tam być.

jeśli jeżdzisz w takie miejsca jak Iran to pomyśl o dodatkowym ubezpieczeniu, do poczytania masz tu http://bezpiecznypowrot.pl/ . Wszystko fajnie jak nic się nie dzieje, jednak w takich miejscach różnie może być, a taka polisa do dobre rozwiązanie- a Ty masz spokojną głowę:0 życzę udanych podróży i pięknych wspomnień :)
majka01

Postprzez joanna890 » 01 Cze 2017, 13:39

Na co się przygotować jeśli chodzi o wczasy do grecji?
joanna890

Postprzez dana78 » 19 Cze 2017, 21:32

Ja lubię różne podróże, małe i duże, a najbardziej te na terenie Polski. Jest tak wiele ciekawych miejsc. U nas często urlop nad morzem jest taki długi a nad jeziorem lub w górach taki krócej.
dana78

Postprzez lotus » 22 Cze 2017, 13:30

Temat-rzeka. Łatwiej zapytać o miejsce, do których nie chciałoby mi się pojechać ;) Tych jest naprawdę niewiele
lotus

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości