obwisla skora na dekolcie… co robic?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

obwisla skora na dekolcie… co robic?

Postprzez ogorkowa » 10 Maj 2016, 10:26

dziewczyny! wiem ze pewnie ktoras ma ten sam problem co ja i mi cos poradzi! kilka rzeczy ktorych nie wzielam pod uwage zeszlo sie w czasie i efekt jest malo powalajacy… dobijam powoli 40stki, schudlam 15 kg (nie mialo byc az tyle, poczatkowo bylam diecie ale pozniej zachorowalam dosc niespodziewanie, juz wszystko ok ale przez to + stres waga poszla ostro w dol, za mocno). z tego powodu skora moja raz ze wyglada dosc niezdrowo po chorobie, a dwa zrobila sie jakas taka wiotka i lekko obwisla. probowalam roznych “cwiczen”, ale efekt jest marny lamany na mierny. czy mozecie polecic cos co by mi pomoglo? ani kremy, ani cwiczenia nie daja rady. probuje teraz troche jednak utyc, ale wiadomo ze nie chce przesadzic w druga strone i nie wiem czy to na skore cokolwiek pomoze ;]
ogorkowa

Re: obwisla skora na dekolcie… co robic?

Postprzez kora90 » 10 Maj 2016, 10:45

te cwiczenia nic nie daja, przynajmniej u mnie tak bylo :( tycie - moze troche pomoze, ale bez przesady, jesli szybko schudlas to sila rzeczy skora potrzebuje troche czasu zeby wrocic do normalnego stanu.
kora90

Postprzez PodgórskiDomUrody » 11 Maj 2016, 07:31

Witaj! Jeśli ważysz trochę za mało, to jak najbardziej przybranie lekko na wadze (w zdrowy sposób!) powinno pomóc wyglądać chociażby zdrowiej :) Co do wiotkiej skóry - zastanawiałaś się może nad jakimś zabiegiem? W Twojej sytuacji nieźle sprawdziłby się Endermolift: http://www.podgorskidomurody.pl/endermo ... ermologie/ Zabieg ten odżywia skórę, przywraca jej napięcie i dobry wygląd. Zainteresować Cię może także karboksyterapia, chociaż Endermolift w tym przypadku wydaje mi się bardziej odpowiedni. Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez ogorkowa » 11 Maj 2016, 16:28

hm, a ile takich serii trzeba zrobic zeby efekt byl w miare trwaly? przynajmniej zakladajac ze to ma byc zabieg ktory pomoze wrocic skorze do normalnego stanu, ile razy trzeba by go podtrzymywac?
ogorkowa

Postprzez PodgórskiDomUrody » 13 Maj 2016, 08:58

Trudno taką diagnozę postawić przez internet. Wiele zależy od stanu Twojej skóry. Generalnie przyjmuje się, że powinno się wykonać serię ok. 5-8 zabiegów, potem co miesiąc jeden, żeby podtrzymać efekt - ale w przypadku takim jak Twój przypuszczam, że seria nie musiałaby być intensywna. Żeby stwierdzić to na pewno, musiałabyś do nas przyjść - spotkałabyś się ze specjalistą, który będzie mógł zarekomendować odpowiednią ilość zabiegów. Zapraszam na konsultacje do nas do Podgórskiego Domu Urody, wszelkie informacje znajdziesz tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/kontakt/
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez Madzia123 » 17 Sie 2017, 22:03

Hmm najlepiej by było jak byś się zgłosiła do specjalisty bo przez internet trudno stwierdzić w jakim stanie jest twoja skóra
Madzia123

Postprzez Kluseczka0 » 08 Paź 2017, 17:04

Najlepiej ćwiczyć, na pewno nie zaszkodzi też stosować jakieś kosmetyki ujędrniające. Koleżanka mi wspominała że te dają bardzo fajne efekty https://decleor.pl/produkty/twarz/lifti ... edrnienie/ Korzystała może któraś?
Kluseczka0

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości