Strona 7 z 7

Re: Mój jadłospis

PostWysłany: 18 Mar 2018, 13:45
przez śmieszkaa
mój jadłospis przeszedł prawdziwą rewolucję. Praktrycznie po każdym posiłku miałam silny ból brzucha, a później męczyłam się w łazience próbując się załatwić. Całe szczęście to wszystko jest już za mną. Teraz same zdrowe posiłki, które uzupełniam dietetycznym środkiem spożywczym - Intestą. W końcu mogę odczuwać prawdziwą przyjemność ze spożywania pokarmów

Re: Mój jadłospis

PostWysłany: 20 Mar 2018, 20:33
przez troy
myślę, że warto spróbować. Ale grunt to po prostu jeść zgodnie z sumieniem własnym:) w moim jadłospisie nie brakuje miejsca na domowe warzywne pasztety, świeże soki i koktajle a także ryby i owoce morza

Re: Mój jadłospis

PostWysłany: 19 Kwi 2018, 11:23
przez quu
Wiele osób zapomina o regularnym piciu wody, a to jest klucz do zdrowia. Przy każdej diecie.

Re: Mój jadłospis

PostWysłany: 25 Kwi 2018, 12:19
przez gizelka321
Czasami wystarczy zmiana pewnych nawyków żywieniowych. Jestem tego najlepszym przykładem. Zawsze uważałam, że nie odżywiam się najgorzej, ale dopiero po wprowadzeniu kilku zasad, okazało się, że mój organizm zaczął inaczej funkcjonować, dzięki czemu zrzuciłam kilka kilo. Po pierwsze - dużo zielonych i strączkowych warzyw, po drugie eliminacja cukru i niezdrowych tłuszczy, po trzecie duuużo wody oraz mniejsze a częstsze porcje. I wystarczyło :)

Re: Mój jadłospis

PostWysłany: 26 Kwi 2018, 15:44
przez Maja12
Od jakiegoś czasu myślałam nad zrobieniem menu, który ułatwi mi nie tylko planowanie zakupów, ale wyręczy mnie z codziennego zastanawiania się nad tym co zrobić na obiad. Ustalacie sobie jadłospis na tydzień czy dłużej ? Ja właśnie ustalam posiłki i napoje i nie wiem w sumie co nada się do obiadu poza kompotami, może soki naturalne ? Polecano mi Sady Wincenta > https://www.sadywincenta.pl/ ze względu na to, że jest naturalnie tłoczony i nie zawiera konserwantów. Myślę, że to dobry pomysł, a wy co pijacie ?

Re: Mój jadłospis

PostWysłany: 30 Kwi 2018, 13:53
przez SteffAnja
Mój z kolei jest bardzo bogaty. Jestem na diecie, więc muszę sobie jakoś urozmaicać przynajmniej przyprawami moje dietetyczne dania ;D Generalnie to bardzo lubie potrawy na ostro, podobno też są one dobre na trawienie :D Papryka z Hiszpanii i Chili z Indii od Knorra u mnie dlatego bardzo często są w ruchu. Dodaje je do praktycznie każdego mięsa i nie tylko w sumie :)