Strona 8 z 16

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 02 Sty 2018, 12:06
przez kejti83
A co powiecie na coś takiego http://wswietnejformie.pl/sztuki-walki-wroclaw/? Sztuki walki to ostatnio prawdziwy hit. Tworzone są różne grupy - dla kobiet, mężczyzn czy nawet dzieci. Dla mnie to taki ogólnorozwojowy sport. Sama bym chętnie skorzystała.

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 03 Sty 2018, 10:45
przez Joginka
Joga nie jest może stricte sportem, ale poprawia kondycję fizyczną. Nie zamieniłabym zajęć jogi na żadne inne :)

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 06 Sty 2018, 16:32
przez sylwa
Ping-pong najlepszy.

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 21 Sty 2018, 22:55
przez metko
ja myślę,ze rower idealny, sama już nie umiem się doczekać wiosny, bo sama sobie zakupiłam już rower miejski w Warszawie i czekam tylko na wiosnę,żeby pokonywać nowe trasy i zdobywac kilometry ! :)

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 23 Sty 2018, 15:48
przez maki
O, w ping ponga to bym pograła, od razu czasy podstawówki i gimnazjum się przypominają :D A tak na poważnie, na co dzień polecam fitness, stretching, pilates albo tabatę - wystarczy 20-30 minut dziennie którejś z tych aktywności, aby zacząć dość szybko dostrzegać różnicę w wyglądzie i kondycji. Do tego, jak się robi cieplej, na pewno basen, rower albo rolki są wskazane. Ja nie przepadam za urządzeniami stojącymi w miejscu, toteż z tych na siłowni nie korzystam. No i nie przepadam za bieganiem, nie lubię tego uczucia, jakby serce chciało mi rozsadzić klatkę piersiową po skończonym biegu. Po innych dyscyplinach jestem w stanie je znieść, ale po bieganiu nie, bo od razu nie mogę złapać tchu.

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 01 Lut 2018, 08:19
przez leoonarrd21
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem aby zadbać o ładną sylwetkę jest po prostu korzystać z czegoś takiego jak Siłownie zewnętrzne. Przecież są za darmo i do tego na świeżym powietrzu.. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Co wy o tym sądzicie?

Re: Jaki sport?

PostWysłany: 12 Lut 2018, 04:45
przez Oleksandra
Ja już podjęłam decyzje, że będe ćwiczyć jogę. Trochę się obawiam tego, że na samym początku będzie mi bardzo ciężko, bo przez ostatnie kilka lat prawie w ogóle niczego nie ćwiczyłam, ale mam nadzieje, że to wyrzymam i uda mi się osiągnąć cel pod postacią dobrej sprawności fizycznej i lepszego stanu umysłu. Ofertę juz nawet znalazłam na tej stronie https://yogacompass.pl/start . Pozostaje tylko się zapisać,