Jaki sport?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Jaki sport?

Postprzez robson25 » 20 Paź 2017, 14:09

Jeżeli zależy Ci na odpowiednim rozwoju osobistym i karierze zawodowej to według mnie odpowiednim posunięciem będzie inwestycja w odpowiedniego agenta sportowego, jednym z takich jest on http://www.tomaszjakubowski.pl/agent-sp ... akubowski/ Warto postawić na profesjonalistę i pomóc swoim marzeniom o karierze sportowej.
robson25

Miejscowość: Chocianowiec

Postprzez Denique_pl » 26 Paź 2017, 05:56

Polecam niemal każdy rodzaj sportu, bo w tym przypadku liczy się przede wszystkim aktywność fizyczna oraz systematyczny trening, dopiero wtedy zauważysz pozytywne efekty swojej pracy. Polecam dodać do tego basen i korzystanie z sauny, który ma znakomity wpływ także na naszą cerę.
Denique_pl

Postprzez wokip » 28 Paź 2017, 00:13

Jest wiele fajnych sportów trzeba tylko znać swoje możliwości i zobaczyć co się tak na prawdę lubi. Ja uwielbiałam biegać i grac w siatkówkę. Teraz chodzę po prostu na siłownię. Jeżeli intensywnie ćwiczę to zawsze sięgam po izotoniki by nawodnić dobrze organizm. Mogę polecić napoje izotoniczne firmy Freshdrink.pl bo sa dobre i wiele osób sobie je chwali. Myślę, że i ty będziesz z nich zadowolona :)
wokip

Postprzez montene » 30 Paź 2017, 13:11

Na siłowni ma się kilka sportów równocześnie, działających na różne partie ciała, więc wybieram ją.
montene

Postprzez centu » 06 Lis 2017, 11:57

To prawda, siłownia może dać dużo więcej, niż jeden określony rodzaj sportu.
centu

Postprzez bonton » 09 Lis 2017, 14:52

A ja wolę na otwartym powietrzu zdecydowanie, oczywiście nie w mieście, bo takim powietrzem to się można zatruć wręcz.
bonton

Postprzez szkarłat » 13 Lis 2017, 13:52

Jak dla mnie joga jest całkiem fajnym, ale wymagającym i odprężającym sportem, w sam raz dla osób, które mają problemy z dużą podatnością na stres i napięcie nerwowe. Polecam też spróbować jakiegoś sportu związanego z boksem - ja sobie upodobałam kickboxing i niektóre ćwiczenia wykonuję nawet w domu. Dobrze jest móc czasem w coś przyłożyć ;) Z niecodziennych sportów to na pewno kajaki, skoki na trampolinie, snowboard oraz squash.
Awatar użytkownika
szkarłat

Miejscowość: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość