Strona 12 z 12

Re: Zdrowie

PostWysłany: 10 Lip 2018, 08:33
przez tomann23
Wiecie o tym, że badanie crp jest bardzo ważne? Badanie krwi pod kątem występowania CRP nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta, dlatego polecam zrobić sobie takie badania przy pierwszej lepszej okazji.

Re: Zdrowie

PostWysłany: 11 Lip 2018, 08:19
przez okularnica
Pracuję w okresie wakacyjnym dużo na świeżym powietrzu i większość czasu jestem narażona na promieniowanie UV. Ciało chronię kramami z wysokim filtrem, ale obawiam się trochę o oczy. Ma ktoś z was okulary fotochrom? Sprawdzają się w zmiennych warunkach pogody i chronią oczy na wysokim poziomie? Każda opinia jest na wagę złota!

Re: Zdrowie

PostWysłany: 11 Lip 2018, 10:03
przez Wirginia
W związku z tym, że dowiedzenie sie czegoś na forach o opiece nad starszymi ludźmi graniczy z cudem, to może przyda Wam sie informacja dotycząca wizyt domowych geriatry z Warszawy Takie wizyty domowe to ogromne ułatwienie w opiece nad starszymi ludźmi. A geriatra z Warszawy odwiedza nie tylko samą Warszawę, ale również okolice.

Re: Zdrowie

PostWysłany: 11 Lip 2018, 10:21
przez Rydzu
Największy wpływ na zdrowie ma odpowiednia dieta, oraz sport.

Re: Zdrowie

PostWysłany: 12 Lip 2018, 12:13
przez monika-bartecka0
Warto też poświęcić trochę czasu na badania, a w przypadku jakichkolwiek niedoborów wartościowych składników - uzupełniać je według zaleceń specjalisty. Ja właśnie dlatego zawsze staram się mieć pod ręką zalecane preparaty, a to także wiąże się z bardziej świadomymi zakupami w aptece internetowej. Ostatnio, dzięki tej aptece https://www.apteka-melissa.pl/ polubiłam ten sposób robienia zakupów. A inne sprawa, że oszczędzam czas, który przeznaczam na sport i na gotowanie, w tym też przygotowywanie posiłków do pracy, bo tego nie wiem dlaczego, ale najbardziej unikałam