Gdzie kupujecie ubrania?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Dzennika5 » 24 Lip 2018, 08:42

Oczywiście nie do siebie, ale pod mój mały biznesik to hurtownia odzieży włoskiej zaopatruje mnie w bardzo fajne, wysokiej jakości ubrania. Teraz jest sezon letni więc hitem są włoskie sukienki oraz tuniki. W tej hurtowni mają bardzo duży wybór odzieży, a fajną opcją jest też darmowa dostawa od 499 złotych. Takie zamówienie zrobić do sklepu wcale nie jest tak trudno :)
Dzennika5

Postprzez Alexa555 » 24 Lip 2018, 22:31

Ubrania dla ratowników to ogromnie znacząca kwestia. Gdy poszukujesz tego gatunku asortymentu to MyScrubs jest znakomitym miejscem. Kitle lekarskie to w niniejszym sklepie niebywale popularny produkt. Kup najwyborniejsze towary w najodpowiedniejszej kwocie. Produkty dostępne w sklepie.
Alexa555

Postprzez iwonaa92 » 25 Lip 2018, 17:32

Ubrania warto kupować w outletach, można sporo zaoszczędzić. Można też w sklepach internetowych, często są dobre promocje i wyprzedaże. Markowe ciuchy mają m.in. w Zalando, na opinie o zalando można sprawdzić opinie na temat sklepu - warto, wybór jest szeroki, a za wysyłkę nic się nie płaci.
iwonaa92

Postprzez ja88 » 29 Lip 2018, 12:35

Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep internetowy https://www.fightershop.com.pl/ Jest tutaj bardzo dużo ciekawych artykułów sportowych w tematyce patriotycznej oraz walk. Jestem zwolenniczka karate i jak dla mnie asortyment jest bardzo interesujący. Jeżeli kogoś interesuje taka tematyka to powinien zajrzeć do tego sklepu, jest tu wiele ciekawych ubrań damskich oraz męskich i sprzetu sportowego.
ja88

Postprzez Testerownia24h_pl » 31 Lip 2018, 18:48

Akurat tutaj jest podobnie jak w przypadku perfum czy bielizny i najczęściej zamawiam je w dobrych sklepach internetowych, zawsze szeroki wybór oraz niższe ceny :)
Testerownia24h_pl

Postprzez inga7 » 02 Sie 2018, 14:33

Pewnie, że zamawiałam ciuchy przez Internet i to niejeden raz. Tak wygodniej, taniej i większy wybór. Okazuje się nawet, że w sieci można kupić rzeczy, o które trudno w sklepach stacjonarnych. Na przykład odzież w rozmiarach XXL. Podoba mi się asortyment na stronie https://www.modi4moda.com/ - od sukienek, po kurtki, spodnie, komplety, body, dodatki, obuwie. Ceny są baaardzo niskie, wręcz groszowe ale jakość, wykonanie i materiał to super sprawa!
inga7

Postprzez Crystal89 » 07 Sie 2018, 21:19

Ostatnio umówiłam się z przyjaciółką, że pójdziemy na siłownię. Postanowiłam również kupić sobie jakiś luźniejszy ubiór na siłownię. Przeszukiwałam sieć i trafiłam na sklep internetowy https://www.e-margeritka.pl/kategoria-p ... rt-i-topy/, gdzie można kupić coś eleganckiego i bardziej luźnego. Co fajne ich ciuchy są wyłącznie produktami Polskimi. Myślę, że złożę zamówienie na ich legginsy oraz topy.
Crystal89

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości