Strona 5 z 7

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 26 Lut 2018, 08:15
przez MeegZed
Pierwszy raz korzystałam z firmy sprzątającej po remoncie. Wychodziłam z siebie, a nie miałam jak posprzątać mieszkania. Szczególnie zależało mi, aby ktoś ogarnął za mnie mycie okien Warszawa i przyjechała zewnętrzna firma, która to zrobiła. Od tego czasu nie myje sama okien. Po prostu szkoda czasu, zapłaciłam parę groszy i miałam świetnie umyte okna!

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 04 Mar 2018, 18:30
przez ja88
Moja znajoma to wielka perfekcjonistka, Perfkcyjna pani domu mogła by sie od niej uczyć. Poleciła mi ostatnio odkurzacz bo mój stary według niej juz wogule nie ciągnie https://www.euro.com.pl/odkurzacze/hoov ... 0pet.bhtml Bardzo go chwali podobno sama go używa. jak tylko dojdzie moja wypłata to sobie zamówie :)

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 15 Mar 2018, 13:56
przez omingos
Ja jakos nie bardzo mam ochote zabierać się za te jesienne porządki

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 26 Mar 2018, 10:54
przez pawko82
U mnie była podobna historia. Przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, którego wnętrze było zupełnie nie w naszym stylu. Metraż był dosyć spory, dlatego uznaliśmy, z narzeczoną, że najlepszą opcję będzie wynajęcie firmy sprzątającej. Zdecydowaliśmy się na Stanbest:
https://stanbest.pl/punkty/lublin/
Korzystaliśmy z ich usług przez jakiś czas i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Nie dość, że pracownicy na poziomie to bardzo rzetelnie podeszli do swoich obowiązków. Polecamy :)

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 26 Mar 2018, 11:39
przez Tysia
Teraz to bardziej sprzątanie na wiosnę.

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 27 Mar 2018, 22:53
przez SaraOhara
Ja tam wole sie sama zmobilizowac i ogarnac mieszkanie i firme :D Uzywam bardzo dobrej niemieckiej chemi z https://lemonfresh.com.pl/ ktora znacznie ulatwia mi prace

Re: Jesienne sprzątanie

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 11:37
przez olga2
Sprzątać na jesieni? Przecież wtedy nie ma żadnych świąt, haha. ;)