Jesienne sprzątanie

Re: Jesienne sprzątanie

Postprzez wokip » 27 Sty 2017, 21:50

Ja bardzo lubię sprzątać jednak duży problem sprawia mi mycie okien. Nie wiem jak je myć by nie było zacieków. Zawsze jak jedno mega wypoleruje i jest okey to drugie "popsuje" i powstają mi mayzy. Nie wiem co źle robię, ale przestaję lubieć mycie okien. Może macie jakieś rady dla mnie?
wokip

Postprzez krysiazz82 » 16 Lut 2017, 12:22

Ja zawsze biorę worki na śmieci bez odrywania - polecam te solidne z http://janniezbedny.pl - i wyrzucam wszystko, co niepotrzebne. Dużo szybciej i wygodniej się sprząta, jeśli nie ma niepotrzebnych drobiazgów, które tylko zbierają kurz :)
krysiazz82

Postprzez Kamila » 21 Lut 2017, 12:58

Może i w domu sprząta się fajnie, dość szybko i przyjemnie, jednak sprawa nieco komplikuje się, gdy do posprzątania jest znacznie większa powierzchnia np. biurowa, czy magazynowa. Wtedy raczej trudno jest obyć się bez zaawansowanego sprzętu sprzątającego oraz osób, które na sprzątaniu rzeczywiście się znają. W takiej sytuacji niemal konieczne jest skorzystanie z pomocy firmy sprzątającej. Ja zawsze polecam firmę Romwit, która posiada szeroki zakres usług sprzątających dla firm. ;)
Awatar użytkownika
Kamila

Postprzez lusiana » 07 Mar 2017, 09:40

Sprzątanie jesienne czy wiosenne to super sprawa. Jednak wiosnę w ogrodzie czas na zmiany na wiosnę, lato i jesień. A jesienne na zimowe. A więc zawsze na wiosnę jest więcej pracy niż na jesień. Każdy jednak będzie miał inne zdanie na ten temat. Ja osobiście często w ogrodzie przesiaduje i lubię różne rzeczy wykonywać w nim, ale nie zawsze się to udaje tak jak by się chciało. Nie raz warunki atmosferyczne wszystko psują.
Awatar użytkownika
lusiana

Postprzez tereska » 13 Mar 2017, 15:04

A ja bardzo lubię porządki, szczególnie wiosenne :) Jakoś tak człowiek nabiera chęci na sprzątanie, jak robi się ciepło i słonecznie. Niedługo pewnie zabiorę się za mycie okien. Zastanawiam się nad takim zestawem do mycia szyb z odkurzaczem https://www.leifheitsklep.pl/leifheit/pl/Hybris-Shop-Poland/Czysty-dom/Mycie-szyb/Zestaw-z-odkurzaczem-do-szyb-marki-Leifheit/p/51146 . Co o nim myślicie? A może macie coś takiego?
tereska

Postprzez alex11e » 14 Mar 2017, 10:00

No ogólnie lubie sprzątanie, lubie jak jest czysto.
alex11e

Postprzez Sylwianaa » 28 Mar 2017, 18:39

Niektóre firmy, takie jak Clar System http://www.clarsystem.pl/ świadczą usługi sprzątania w terenie. Można się z nimi skontaktować i zapytać jaki dokładnie zakres usług oferują. Mi się jesienne sprzątanie kojarzy najbardziej z porządkami w ogrodzie.
Sylwianaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość