Suplementacja przy diecie

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Suplementacja przy diecie

Postprzez skittels88 » 28 Kwi 2017, 23:20

Siegnij po naturalne: pieprz cayenne, imbir, cynamon, kurkuma i zwiększ ilość białka, to przyspieszy metabolizm.
Opieka medyczna na najwyższym poziomie: http://sw11medical.uk
skittels88

Postprzez ewelina855 » 08 Maj 2017, 09:51

Przyprawy są świetne na poprawę metabolizmu i oczyszczanie od środka: cynamon, kurkuma, pieprz cayenne, chilli, imbir. Czerwona herbata też działa cuda bo przyspiesza syntezę tłuszczów. A jeśli suplementacja bardziej w formie aptecznej to tylko w pełni naturalna :)
ewelina855

Miejscowość: Białystok

Postprzez Diunka » 10 Maj 2017, 02:16

To ja z własnego doswiadczenia polecam kapsułki z błonnikiem http://vitispharma.pl/katalog/produkt/p ... s/dicoplus rewelacyjny suplement który w połaczeniu z ćwiczeniami i ograniczeniem porcji żywieniowych zdziała cuda :D
Diunka

Postprzez jagodka3 » 12 Maj 2017, 14:40

fajnym rozwiązaniem są herbatki ziolowe odchudzające - przyspieszają metabolizm, jednocxzesnie dbając o odpowiednie trawienie. Lepszy napar ziołowy po treningu niż suplementacja tabletkami, przynajmniej ja tak robie i widze ze przy stosowaniu dwóch herbatek na przemian od malwa tea to szybciej mi znika woda z organizmu i gubię szybciej kilogramy, ale w „zdrowym tempie” – bardzo fajna jest herbatka malwatea.com/pl/herbaty-odchudzaj%C4%85ce/sylwetka-lux.html a drogie nie są, można sobie na próbę sprawdzić czy odpowiadają smakowo. Ale działają na pewno jeśli uczciwie podchodzić do gtematu diety i nie podjadasz po nocach
jagodka3

Postprzez pola_piasecka » 14 Cze 2017, 11:03

Ja stosowałam burnbooster i mi pomógł
pola_piasecka

Postprzez nuka » 27 Cze 2017, 15:57

z pieprzem kajeńskim polecę suplement http://therm-line.com/therm-line-forte u mnie przyspiesza sprawnie metabolizm z czego jestem bardzo zadowolona bo w niedługim czasie sporo schudłam, ale niestety przede mną jeszcze długa droga do wymarzonej sylwetki. jeżeli chodzi o dietę, to po prostu nie jem masła, tłuszczy, nie smażę nic - gotuję na parze... aaaa no i jeżdzę do pracy na rowerze 7,5 km w jedną stronę kilka razy w tygodniu
nuka

Postprzez karola » 28 Cze 2017, 18:04

znajoma stosuje herbatkę Big-Active przy diecie. Dokładnie jaką to nie pytałam ale efekty diety, herbaty i ćwiczeń są widoczne.
karola

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość