Strona 16 z 31

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 15 Maj 2018, 11:43
przez ditan
Myśleliście także o działaniach marketingowych? Jakie formy marketingu lubicie? Na pewno mając swoją stronę trzeba postawić na dobre pozycjonowanie. Wiem, że ta firma http://fabrykamarketingu.pl/ może w tym pomóc. Zajmują się także kampaniami online. Takie działania mogą rozwinąć nasz biznes.

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 15 Maj 2018, 13:26
przez misi3k
witam,
ja założyłam swoją działalność i pracuje zdalnie w domu, tutaj możecie poczytać o takich sposobach na zarabianie http://internetowypracownik.pl/praca-zdalna/izbe/ jestem teraz w ciąży, więc taka praca to marzenie każdej przyszłej mamuśki :) polecam

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 15 Maj 2018, 16:38
przez znudzona
Jak zakładacie własne firmy i macie zamiar zatrudniać pracowników, to pamietajcie o lekarzu medycyny pracy. Warto z nim podpisać umowę. Jak jeszcze nieznaleźliście to skorzystajcie z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/lekarz medycyny pracy/gorzów wielkopolski Otrzymacie listę lekarzy tej specjalizacji w swoim mieście. Żaden pracownik nie może być przyjęty do pracy bez orzeczenia o zdolnosci podjęcia pracy na danym stanowisku , które właśnie wystawia lekarz medycyny pracy.

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 16 Maj 2018, 12:42
przez lusia
Myślę poważnie o takim biznesie jak sprzedaż suplementów diety. Co o tym sądzicie? Firma Tantus zajmuje się ich produkcją od A do Z. Wszystko robią kompleksowo, my odbieramy gotowy produkt. Więcej na ten temat poczytacie na stronie http://tantus.pl/.

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 16 Maj 2018, 14:08
przez Wirginia
Słyszałam, że jedną z bardziej dochodowych form działalności jest prowadzenie magazynu. Wkład w działalność proporcjonalnie nie jest tak wysoki, jak w inne działalności, np. handlową. Trzeba sie jednak liczyć z wynajmem hali, zakupem potrzebnych wózków, czy też wyposażeniem magazynu w trwałe i mocne regały http://www.e-regaly.pl/ Te akurat sa metalowe, w róznych konfiguracjach z półkami z płyty MDF.

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 24 Maj 2018, 12:38
przez kronos
Dobry pomysł przy zakładaniu swojej działalności to już prawie sukces. W dzisiejszych czasach nie trzeba się zajmować wszystkimi szczegółami prowadzenia firmy, lecz można znaczną jej część powierzyć firmom zewnętrznym co nie jest najtańszym rozwiązaniem na początku. Żeby osiągnąć sukces trzeba zadbać o dobrych fachowców i wyposażyć ich w dobre narzędzia. Na tym etapie rozwoju firmy wkracza https://itnes.pl/notebooki/notebooki-toshiba/, firma IT, która zapewni nam optymalny sprzęt i oprogramowanie dedykowane specjalnie dla nas, pomoże wdrożyć i serwisować zarówno sprzęt jak i software. Szybki proces przepływu danych w firmie jest w tej chwili na rynku kluczowy, z doświadczenia wiem, że dostarczenie towaru do klienta w 24 godziny to już norma, każdy kto robi to dłużej traci zaufanie i wiarygodność

Re: Swoja działalność

PostWysłany: 04 Cze 2018, 14:43
przez sylwia22
W biznesie związanym z motoryzacją bardzo pomocna jest tego typu platforma komunikacyjna https://woopauto.com Innowacyjne rozwiązanie, które skupia w sobie wszystko to co potrzebne do prowadzenia tego typu biznesu. Mowa tutaj o np dostawcach, odbiorcach czy firmach transportowych.