jak walczycie z cellulitem?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jak walczycie z cellulitem?

Postprzez szyszka456 » 30 Mar 2017, 08:28

Ja zawsze walczę domowymi sposobami, balsamami itp. Jak już nie dają radę wtedy biegiem do salonu kosmetycznego na jakiś zabieg. Fajne propozycje zawsze znajduje w salonie Coco- time http://www.coco-time.pl , myślę, że ty też byś coś znalazła dla Siebie. Jak nie wiesz jaki dobrać zabieg, pomogą Ci, aby wyszło tanio, funkcjonalnie i do tego z rezultatem.
szyszka456

Postprzez misia29 » 31 Mar 2017, 10:09

Ja różnych sposobów próbowałam i nic nie działało. Ani w salonach kosmetycznych, ani domowe sposoby. Przyjaciółka namówiła mnie na wspomniany kilka postów wcześniej preparat NoCelle. Te tabletki okazały się strzałem w dziesiątkę i jeśli macie problem z cellulitem to gorąco polecam. Mi pomogły, przyjaciółce zresztą też. U mnie efekty były bardzo szybko widoczne. Skóra zupełnie inaczej się prezentuje bez skórki pomarańczowej.
misia29

Postprzez KolagenColway » 17 Lip 2017, 10:24

Jest wiele sposobów skutecznej walki z cellulitem, począwszy od droższego zabiegu laserem, po przez dobra dietę, aktywność fizyczną i kosmetyki, mające na celu jego redukcje. W szczególności warto zainteresować się kosmetykami z naturalnym kolagenem, który dodatkowo ujędrni skórę.
KolagenColway

Postprzez MyGirl » 17 Sie 2017, 13:59

ja używam naturalnych tabletek na cellulit. Mają dobry skład i działanie całkiem niezłe
http://www.jellybearhair.pl/
MyGirl

Postprzez justi » 15 Wrz 2017, 07:12

W walce z cellulitem świetnie sprawdzają się dobre ujędrniające peelingi, zwłaszcza cukrowy peeling bielendy który zawiera proteiny jedwabiu, wyraźnie poprawia kondycję skóry, zmiękcza, chroni skórę przed wysuszeniem oraz ujędrnia, wygładza i nawilża ciało, powoduje wzrost gęstości i elastyczności skóry.
justi

Postprzez Grandel_pl » 18 Wrz 2017, 10:07

Co do peelingów i generalnie kosmetyków ujędrniających to jak najbardziej prawda, będą dosyć skuteczne w walce z cellulitem, oczywiście jeżeli połączysz je z dobrą dietą oraz treningiem, aktywnością fizyczną.
Grandel_pl

Postprzez polika » 25 Wrz 2017, 17:43

ja nie umiałam sobie już poradzić z moim cellulitem, niestety najgorsze było w tym wszystkim to,że nawet ćwiczenia i dieta nie pomagały... musiałam sobie pomóc w klinice medycyny estetycznej Medbeauty i powiem Wam,że jeszcze nigdy nie widziałam takich efektów jak po pierwszym zabiegu :)
polika

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości