Strona 4 z 7

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 30 Paź 2017, 13:18
przez montene
A po co się tym przejmować, jeśli właściwie wszystko można znaleźć na siłowni? Nie bardzo rozumiem takiego podejścia.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 06 Lis 2017, 11:56
przez centu
Ja też wychodzę z takiego założenia i nie kupuję sprzętu do domu.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 09 Lis 2017, 14:56
przez bonton
A nie wolisz ćwiczyć gdzieś poza domem, czy siłownią? Mnie tylko to daje solidne odprężenie.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 19 Gru 2017, 19:17
przez kapicola
montene napisał:A po co się tym przejmować, jeśli właściwie wszystko można znaleźć na siłowni? Nie bardzo rozumiem takiego podejścia.


Nie każdy ma siłownię w pobliżu. Sama mieszkam pod miastem i do najbliższej siłowni mam jakieś 20 kilometrów. Nie zawsze jest możliwość dojechać, poza tym szkoda tracić czas 2-3 razy w tygodniu. Dlatego też kupiłam kilka sprzętów na specialfitness.pl- hantle, ławkę, to co w sumie nie zajmuje wiele miejsca, a ratuje trening, gdy nie można pojawić się na siłowni. Więc jak najbardziej rozumiem takie podejście.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 26 Sty 2018, 13:11
przez leoonarrd21
Jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń to wcale nie trzeba go kupować od razu. Można zacząć sobie odkładać pieniądze a w tym czasie trenować Outdoor fitness. To zupełnie darmowa, ale również przynosząca efekty forma treningu. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie!

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 29 Mar 2018, 20:31
przez trytka
Jest mnóstwo przyrządów, które świetnie się sprawdzą w ćwiczeniach w domu. Polecam wybrać zwłaszcza te najbardziej uniwersalne, zwłaszcza, jeśli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią. Bardzo fajnie sprawdzają się gumy do ćwiczeń, można wykorzystać je w bardzo wielu ćwiczeniach, zajmują też mało miejsca. Może niekoniecznie do ćwiczeń, ale fajnym gadżetem jest wałek do masażu. Można go też używać do rozciągania się. Oczywiście polecam też wszelkie hantle. Na stronie kronos-shop.pl/pol_m_FITNESS-I-KULTURYSTYKA_AKCESORIA-DO-CWICZEN-207.html znajdziesz dużo inspiracji, wiele przyrządów jest teraz przecenionych, więc warto zajrzeć.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

PostWysłany: 22 Lip 2018, 21:51
przez kabix179
Ja polecam inwestycje we własne przyrządy i narzędzia do ćwiczeń. Kiedy ciekawi Ciebie ów temat to obowiązkowo przejrzyj ten wpis. Na moje oko wyszukasz tu najaktualniejsze zagwozdki. Spójrz w wolnej chwili - https://kredytok.pl/2017/12/29/cwiczenie-domu-silowni-porownanie-kosztow/ :idea: :idea: :idea: