Manicure żelowy, akrylowy, czy hybrydowy?

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

Re: Manicure żelowy, akrylowy, czy hybrydowy?

Postprzez Darek21 » 03 Paź 2018, 11:42

A na takiej stronie internetowej jak https://plexiwarszawa.pl znajdziecie bardzo ciekawe oferty produktów z plexi, które można dowolnie formować. Uważam, że nie jedna osoba postanowi coś od nich zakupić.
Darek21

Postprzez lusia » 04 Paź 2018, 16:31

Ja robię od dwóch lat hybrydy i jestem bardzo zadowolona. Nie przedłużam paznokci żelem ani akrylem bo w pracy i tak muszę mieć krótkie. Wybieram zawsze salon urody warszawa bo sama zupełnie nie umiem zrobić sobie paznokci. Z ich usług jestem zawsze zadowolona.
lusia

Postprzez lucja » 05 Paź 2018, 13:08

ja lubię hybrydowy. Bez przedłużania. Kolor fiołkowy <3
Łubin na łące rozmawia z pszczołą, spowodował atmosferę bardzo wesołą
pszczołę rozbawił do nieprzytomności,ona wesoła codziennie u niego gości.
Awatar użytkownika
lucja

Postprzez dama pik » 03 Lis 2018, 15:14

Osobiście od paru sezonów mam na dłoniach hybrydę i bardzo sobie chwalę. Na prawdę jest trwała, można w niej robić porządki domowe, a utrzymuje się na paznokciach jakieś 2- 3 tygodnie. Także super! W Warszawie mam swój ulubiony salon - http://studiocalypso.pl/pawia-piaseczno/ i płacę 80 zł za wizytę. Bardzo ładnie robią.
dama pik

Postprzez martyna02 » 13 Lis 2018, 11:41

Jeśli nie ma się uczulenia na hybrydę, bo podobno można, to zdecydowanie hybrydowy! sama mam taki od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę. Od czasu co czasu w ogóle zdejmuję hybrydy i wtedy staram się jak najlepiej wzmacniać naturalne paznokcie, ale tak na co dzień znacznie lepiej sprawdza się hybryda, która przede wszystkim wytrzymuje znacznie dłużej bez żadnych uszczerbków :)
martyna02

Postprzez dynamixak22 » 21 Lis 2018, 19:57

To zależy, jeśli jesteś w stanie sama wyhodować swoje paznokcie do takiej długości jaką lubisz, to zdecydowanie hybrydowy.
dynamixak22

Poprzednia

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości