Ciasto warzywne

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Ciasto warzywne

Postprzez klaudynka3 » 12 Sty 2016, 21:57

Ja jadłam ciasto marchewkowe (fakt, trzeba było dosłodzić, ale biały cukier można zastąpić trzcinowym, miodem bądź stewią), dyniowe (cudowne) i kusi mnie, żeby zrobić bardzo ostatnio modne i popularne ciasto szpinakowe. Podobno jest super w smaku i ciężko wyczuć smak szpinaku.
Z resztą warzyw może być ciężko.
A może lepiej robić ciasta z owoców? Są słodsze, więc nie musisz jakoś mocno dosładzać, jest więcej opcji, które możesz przyrządzić...
No i do owoców właściwie możesz inne dodatki ograniczyć do minimum :)
Awatar użytkownika
klaudynka3

Postprzez baltaron28 » 18 Sty 2016, 10:50

Ciasta warzywne są super, np z dynii lub kabaczka :)
baltaron28

Postprzez fitbaba » 23 Kwi 2016, 20:01

Jestem ciekawa, czy do takiego ciasta można dodać zamiast zwykłej pszennej mąki taką orkiszową! Jeśli tak, widziałam promocję na https://www.cosdlazdrowia.pl/, a ze słodyczami mam dokładnie tak samo jak Ty! Nie mogę się nim oprzeć, dlatego najlepiej nie mieć ich w domu. Zamiast cukru możesz do herbaty dodawać naturalnych słodzików!
fitbaba

Postprzez lidia » 29 Maj 2016, 18:35

Ja znam tylko marchewkowe - jest przepyszne. A możecie wrzucić przepis na ciasto dyniowe lub innych warzyw?
lidia

Postprzez Tysia » 06 Cze 2016, 12:14

lidia napisał:Ja znam tylko marchewkowe - jest przepyszne. A możecie wrzucić przepis na ciasto dyniowe lub innych warzyw?

Nigdy nie jadłam takich ciast, ale chętnie bym spróbowała.
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez wokip » 05 Gru 2016, 01:45

Ja piekę wiele ciast jednak z warzyw jakoś mi nie podchodzą. W tym roku na święta miałam piec ciasta jako upominki jednak wiem, że nie będę miała czasu. Zastanawiam się czy w tym roku nie kupić u nich http://e-torty.pl/kategoria/boze_narodzenie i nie wysłać kurierem bo rodzinka miałaby fajną niespodziankę. Co myślicie?
wokip

Postprzez nammzz » 14 Gru 2016, 21:19

Ja najbardziej lubię ciasto marchewkowe, jest przepyszne! Robię je bardzo często.
nammzz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości