Strona 4 z 7

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 18 Cze 2018, 17:36
przez klamka
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wybór kosmetyczki to nie lada wyzwanie. Na szczęście mogę polecić wam rzetelny salon urody, gdzie każdy klient traktowany jest profesjonalnie. Jest to salon urody we Wrocławiu http://abdesign.wroc.pl/salon-urody/ . Jestem pewna, że wyjdziecie z niego równie zadowoleni jak ja.

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 03 Lip 2018, 19:15
przez Cysia
czasami do tego by zadbać o nasze ciało jest potrzebna pomoc specjalistki. Wydaje mi się, ze każda kobieta raz na jakiś czas powinna odwiedzić kosmetyczkę, by ona mogła odpowiednio zadbać o nasze ciała.W Lublinie, wiem że tutaj http://beautyatelier.pl/zabiegi.html niedrogo wykonują profesjonalne zabiegi. Po takiej wizycie , każda z nas będzie zadowolona.

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 17 Lip 2018, 08:21
przez Melaska
Każda z nas na pewno ma jakaś sprawdzoną swoją kosmetyczkę. Jednak ta raz na jakiś czas robi coś takiego, że rozglądamy się za nową, przynajmniej ja tak mam :) Teraz chodzę do salonu w Katowicach http://ecoclinic.com.pl i bardzo sobie chwalę. Jak poszukujecie kogoś do siebie, na dowolny w sumie zabieg to zajrzyjcie na tę stronę.

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 06 Sie 2018, 11:21
przez kozlowskiczeslaw1
moja żona często chodzi do salonu kosmetycznego w Sopocie. Jest bardzo zadowolona z ich usług, chodzi tam już kilka dobrych lat. Myślę, że warto zainteresować się ich ofertą :)

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 22 Sie 2018, 17:30
przez aleks454
Jeśli jest tu kobieta zainteresowana kursem stylizacji paznokci czy kursem kosmetologi to polecam kurs Beauty Extra Skorzystałam z oferty i teraz jestem bardzo zadowolona. Taki kurs pozwolił mi nauczyć się naprawdę dużo. Teraz czuję się jak profesjonalistka.

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 25 Sie 2018, 15:35
przez dana78
O ja lubię kosmetyczki duże, takie aby wszystko pomieściły, gdy wyjeżdżam gdzieś w teren. Z marką SOSU właśnie taką znalazłam. Pomieści wszystko i jest bardzo wytrzymała. Jestem z niej bardzo zadowolona. Wygląda bardzo estetycznie.

Re: Kosmetyczka

PostWysłany: 27 Sie 2018, 08:55
przez Lagenko
Ja od lat chodzę tylko do jednej kosmetyczki i korzystam z jej usług, jak do tej pory jestem bardzo zadowolona :) Uważam, że każdej kobiecie od czasu do czasu potrzebne jest takie mini spa i relaks w dobrym salonie piękności.