Strona 2 z 5

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 20 Maj 2016, 12:41
przez mańka
Potwierdzam, ja od razu mam problemy zdrowotne kiedy włącza się klimatyzacja. Nawet w samochodzie mało korzystam.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 30 Cze 2016, 09:49
przez nowacz123
U moich teściów jest generalny remont. Nazwałbym to wręcz demolką. Bo usuwają piece kaflowe. Ale nie robią instalacji gazowej, postawili na ogrzewanie elektryczne i kupują w http://henimax.pl/ . A zdecydowali się na ta opcję, bo mieli ze 3 lata temu wymienianą instalację elektryczną i bez problemu grzejniki mogą podłączać. Ponadto są na nich termostaty, ponoć szybko się nagrzewają i trzymają ciepło. Myślę, że to dobra opcja i inwestycja dla nich.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 18 Gru 2016, 19:08
przez aniaola37
Ja osobiście polecam przeprowadzić audyt energetyczny, dzięki któremu dowiesz się co zrobić, żeby zaoszczędzić na ogrzewaniu. Sprawdź firmę http://unicon-termo.pl - mi zrobili porządny audyt domu :)

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 10 Lut 2017, 21:23
przez arlett
Ja od jakiegoś czasu myślę o klimatyzacji do domu z http://serwis-ace.pl/mitsubishi.html
Mamy mały domek i jest w nim bardzo ciepło latem. Nie boję się problemów zdrowotnych związanych z klimatyzacją. Moi rodzice mają klimę od lat i nikt nigd nie chorował. Jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie na upalne dni.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 21 Lut 2017, 18:29
przez Natasza
Ja uważam, że bardzo ważne jest dobre docieplenie całego budynku. Wtedy możemy myśleć o ewentualnym systemie grzewczym wewnątrz. Ważne są materiały jakiś użyjemy i ich właściwości. Swego czasu gdy robiłam remonty swojego domu znalazłam sklep internetowy z materiałami budowlanymi https://docieplajdom.pl/pol_m_Styropian ... -2194.html. W sklepach internetowych przeważnie można znaleźć wszystko dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ten sprawdziłam i jest niezawodny

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 11 Maj 2017, 14:22
przez edyta126p
Ja mam klimatyzator w domu i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie mam z nim żadnych problemów. A co do zatok i bólu gardła to trzeba czyścić klimę. Jeżeli będzie zagrzybiona to normalne, że zachorujemy. Jednak coroczne sprawdzanie wystarcza, aby powietrze było czyste. Poczytajcie sobie o tym w serwisie Strefaklimatyzacji.pl. Mają tam dużo wartościowych informacji na ten temat. Tutaj sobie poczytajcie o tym http://www.strefaklimatyzacji.pl/.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 07 Sie 2017, 19:43
przez dankalol
To ja jestem chyba bardzo odporna bo dobrze czuję się w klimatyzowanych pomieszczeniach i nawet zamierzam taką zamontować w swoim biurze bo podczas takich opałów jak teraz nie da się wytrzymać. Znalazłam ciekawą ofertę na terenie Wrocławia http://www.klimatyzacja-wroclaw.net.pl/. Specjalizują się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu klimatyzatorów zarówno w firmach jak i domach prywatnych.