Strona 3 z 3

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 03 Paź 2017, 15:09
przez Big Luck
Moi drodzy, nie oszukujmy się, w upalne letnie dni, kiedy temperatura na zewnątrz osiąga 30 stopni, bez klimatyzacji jest ciężko wytrzymać w domu. Ja schronienia często szukam w dużych sklepach, gdzie klima jest standardem. Ostatnio natknąłem się na stronę http://www.frapol.com.pl/, jednego z najstarszych producentów systemów klimatyzacji i wentylacji na naszym rynku. Muszę przyznać, że ich oferta jest bardzo ciekawa, dopasowana zarówno do ogromnych hal czy biurowców jak i do zwykłych domów jednorodzinnych. Polecam Wam zapoznać się z ich usługami.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 24 Paź 2017, 09:07
przez hektorka
Faktycznie odpowiednia temperatura jest bardzo ważna, nie tylko w domu ale i w miejscu pracy. Przy okazji należy też pamiętać o odpowiednich zabezpieczeniach przeciwpożarowych. Klapy przeciwpożarowe to element, o którym warto pomyśleć przy projektowaniu systemów grzewczych.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 16 Lis 2017, 14:17
przez Samara
No ja sobie nie wyobrażam życia bez klimy w biurze. Już to przerabiałam parę lat temu ale w tym roku przycisnęliśmy szefa i założył klimatyzator. Tak naprawdę nie jest to jakiś ogromny koszt a komfort nie do przecenienia. U nas klimę montowała firma GeoEnergia http://geo-energia.pl/klimatyzacja.html . TO fachowcy, dopasowuja klimatyzację do konkretnego pomieszczenia i potrzeb użytkowników.

Re: Systemy grzewcze i wentylacyjne

PostWysłany: 13 Lut 2018, 12:26
przez iwonaa92
Co do sytemu wentylacyjnego, to taki z odzyskiem ciepła będzie idealny, zapewniają doskonałą wentylację, a przy tym zmniejsza stratę energii cieplnej. Potrzebny jest tylko wydajny, energooszczędny rekuperator, m.in. Wanas ma odpowiednie, zobaczcie http://www.wanas.pl - są niezawodne i w porównaniu do swoich możliwości stosunkowo tanie.