Remont i urządzenie kuchni

Re: Remont i urządzenie kuchni

Postprzez ladyshining » 05 Wrz 2017, 13:12

u mnie kuchnia dopiero na wiosnę, ale salon już za nami, kładliśmy deski z artcore i uważam, ze nie am nic lepszego niż drewniana podłoga, troche droższa ale na prawdę bardzo sie to opłaciło, amm nadzieję, ze w kuchni także uda nam sie ułożyć deskę
ladyshining

Postprzez arlett » 09 Wrz 2017, 08:27

My jesteśmy po remoncie i powoli się urządzamy.
Właśnie zastanawiam sie nad wyciskarką do soku z http://www.eldom.eu/kategoria/wyciskarki-wolnoobrotowe i goforwnica.
Widziałam, że Eldom ma bardzo rozbudowana oferte i chyba wszystko tam zamówie. A wy jakie sprzęty agd macie w swojej kuchni?
Ja do tej pory ograniczałam się do miksera i blendera.
arlett

Postprzez Magdula88 » 25 Wrz 2017, 15:14

Podrzucę wam bardzo fajną inspiracje na oświetlenie do kuchni. Kupujecie lampe i bardzo dużo kabla, najlepiej jakiś gruby w miare i kolorowy, tak żeby fajnie do waszych ścian pasował. Przydadzą się tez elementy mocujące kable. Puszczacie kable po ścianie na sufit i tam robicie jakiś fajny wzorek. W paru miejscach spuszczacie lampe, no najlepiej nad stołem. Bardzo fajnie to wygląda
Magdula88

Remont i urządzenie kuchni

Postprzez lapow1 » 28 Wrz 2017, 08:54

Jeśli szukacie drzwi do swojego domu czy mieszkania to szczególnie polecam ofertę firmy Internorm. Szeroka oferta powinna was zainteresować. Posiadają bardzo bogatą ofertę w zakresie drzwi, takich jak na przykład drzwi aluminiowe, same nowoczesne designy, pełna funkcjonalność w szczególności świetnie się prezentują, ale mają wiele innych ciekawych opcji, sami zobaczcie !
lapow1

Postprzez wiola438 » 28 Wrz 2017, 18:50

A myślałaś może o aplikacjach na szkle http://www.topprints.pl/aplikacje-na-szkle/kategorie ? Moim zdaniem to świetny dodatek, który trochę urozmaici wnętrze. Wzorów jest naprawdę mnóstwo więc nie sposób czegoś nie wybrać. Oczywiście w kuchni najlepiej sprawdziło by się coś z motywem jedzenia ;)
wiola438

Postprzez ewelinka » 03 Paź 2017, 02:03

Dobrze i praktycznie wyposażona kuchnia to podstawa w każdym domu i mieszkaniu :) jeśli szukasz fajnych dodatków tak jak ja to na http://www.homedome.pl/ wypatrzyłam ich bardzo dużo i na pewno się skuszę na ich kupienie :)
ewelinka

Postprzez hektorka » 12 Paź 2017, 11:56

Ja zdecydowałam się na remont kiedy zepsuła mi się lodówka. Trzeba było ją wynieść i oddać do serwisu Frigola Lublin więc wykorzystałam ten czas na zrobienie remontu. Wraz z naprawioną lodówką miałam też odświeżoną kuchnię. :)
hektorka

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość