Jak poprawić wygląd skóry?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jak poprawić wygląd skóry?

Postprzez martymi » 15 Wrz 2017, 11:47

Moja rada - pij dużo wody!
martymi

Postprzez migotka89 » 15 Wrz 2017, 20:48

Oczywiście, odpowiednia dieta i nawodnienie są mega ważne. Ale dobre kosmetyki też :) Ja stosuję sporo kosmetyków z tej stronki: http://zdrowiej.net.pl/ i jestem mega zadowolona :)
migotka89

Postprzez Angie1 » 18 Wrz 2017, 09:53

każdy ma inną skórę, więc trzeba dopasować pielęgnację do rodzaju cery
Angie1

Postprzez Grandel_pl » 18 Wrz 2017, 10:09

Wygląd skóry możesz poprawić po przez stosowanie odpowiednich i sprawdzonych kosmetyków, polecam peelingi oraz maseczki, a wszystko co niezbędne znajdziesz u nas, zapraszamy :)
Grandel_pl

Postprzez justi » 20 Wrz 2017, 12:16

Też tam myślę, odpowiednimi kosmetykami można naprawdę wiele zdziałać, ja stosuję najczęściej kosmetyki bielendy, polecam maskę o fajnej konsystencji jelly mask. Maseczka zapobiega utracie wody z naskórka, dzięki czemu wyjątkowo intensywnie i głęboko nawilża. Rewitalizuje i wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję oraz koloryt, ujędrnia, opóźnia powstawanie zmarszczek.
justi

Postprzez mucha » 24 Wrz 2017, 11:36

ja mam najgorszy problem z sucha skora dloni i stóp właśnie w okresie jesienno-zimowym. staram sie chodzic na zabiegu regeneracyjne do kosmetyczki, ale wiadomo ze nie zawsze jest na to czas... kosmetyczka ostatnio polecila mi kremy nawilzajace ktorych sama uzywa w swoim salonie z kerpro.pl i przyznam ze chyba wlasnie w tym tkwi ten kruczek. ze te kosmetyki rfzeczywiscie przynosza efekt - kremy swietnie nawilzaja, bardzo fajnie sie wchlaniaja, skora jest delikatna i ma swoje naturalne kolory
mucha

Postprzez Niunia92 » 29 Wrz 2017, 13:39

Moim zdaniem najważniejsza jest systematyczność, bo w jeden wieczór ciężko zrobić z siebie gwiazdę jak nie dba o siebie cały rok. Ale ja z moją przyjaciółka kilka razy w roku chodzimy na zabiegi "poprawiające" kondycje naszej skóry do klinki http://bienkowscyclinic.pl/. Oferta zabiegów jest ogromna. Ja często korzystam z mezoterapii, przyjaciółka z laserów. Jesteśmy pod wrażeniem tej klinki.
Niunia92

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości