Jak poprawić wygląd skóry?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jak poprawić wygląd skóry?

Postprzez Nina123 » 31 Sie 2018, 10:25

Polecam zastosować kremy od zdrowienaplus.com, fajne i szybkie efekty!
Nina123

Postprzez Domka » 05 Wrz 2018, 08:36

Prawda jest taka, że powinnyśmy czym prędzej zmienić swoje życia na lepsze i zdecydować się na naturalne kosmetyki. Znakomite są kremy i maseczki Calluna Medica. Sprawdzają się jak żadne inne. Poza tym są bezpieczne dla naszego zdrowia. Produkty mają w składzie wiele dobroczynnych składników. Warto takie mieć u siebie w kosmetyczce.
Domka

Postprzez karina123 » 07 Wrz 2018, 10:35

Przede wszystkim odpowiednie kosmetyki. Na wygląd skóry bardzo wpływa dieta oraz ilość wypitej wody dziennie. Wprowadź do swojego jadłospisu owoce i warzywa oraz pij dziennie minimum 1,5 l wody a sama zobaczysz poprawę w wyglądzie skóry.
karina123

Postprzez znudzona » 07 Wrz 2018, 12:27

Ostatnio zauważyłam że moja cera zrobiła się szara, jakby momentalnie brakło jest blasku. Koleżanka powiedziała mi że to przez nieodpowiednie kosmetyki i poleciła stronę https://www.bee.pl/9309-naturalne-kosmetyki Są tu kosmetyki naturalne. Mam szukać opartych na bazie propolisu. I też wybrać dobry peeling do ciala. Znalazlam kawowy który mi ma zapewnić skórę wygładzoną, nawilżoną i bardziej elastyczną. Mam wielką ochotę go przetestować.
znudzona

Postprzez DromedaryMilkSoap » 17 Wrz 2018, 08:21

W zasadzie jest wiele sposobów na to aby poprawić wygląd naszej skóry i mieć zadbana cerę, tutaj polecam przede wszystkim stosować naturalne kosmetyki oraz zdrowo się odżywiać, ponieważ dieta ma bardzo istotny wpływ na wygląd oraz kondycję naszej cery. Od czasu do czasu polecam także wizytę w salonie urody Spa.
DromedaryMilkSoap

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości