Jak poprawić wygląd skóry?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jak poprawić wygląd skóry?

Postprzez megan » 25 Maj 2018, 11:54

Sama stosuję sprawdzone kosmetyki. Rzadziej zdarza mi się przeglądać oferty typu https://ecospa.pl/kategoria/oleje-i-masla/maslo-kakaowe i sięgać po wspomaganie, jeżeli akurat nie mogę sobie poradzić z jakimś problemem.
megan

Postprzez lusia » 28 Maj 2018, 13:16

Przyznam, że bardzo mnie ostatnio zainteresowały kosmetyki azjatyckie. Nigdy jeszcze ich nie używałam ale poważnie się nad tym zastanawiam. Mam dziwną skórę - z jednej strony suchą, a z drugiej trądzikową. Może te kosmetyki pomogłyby mi rozwiązać problemy z cerą?
lusia

Postprzez koniowa » 08 Cze 2018, 19:43

Też tak myślę, odpowiednimi kosmetykami można naprawdę wiele zdziałać, ja stosuję najczęściej kosmetyki zakupione w aptece, polecam zdecydowanie krem Remescar https://remescar.pl/ o fajnej konsystencji na cienie i worki pod oczami. Wyjątkowo intensywnie i głęboko nawilża. Rewitalizuje i wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję oraz koloryt, ujędrnia, opóźnia powstawanie zmarszczek no i likwiduje te worki i cienie :D
koniowa

Postprzez Joanna1 » 09 Cze 2018, 13:08

Znalazłam świetny sposób na poprawienie wyglądu mojej skóry. Po prostu wybrałam najlepszą markę kosmetyków Calluna Medica i regularnie je stosuję. Najlepsza dla mojej cery okazała się maseczka odżywczo-nawilżająca POLSKA oraz naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy. Już po kilku dniach efekt powalił mnie na kolana. Tak odżywionej i zregenerowanej cery nigdy wcześniej nie miałam.
Joanna1

Postprzez korbka » 14 Cze 2018, 22:45

Przede wszystkim oczyszczanie! Wiele kobiet o tym zapomina, a to praktycznie jeden z najważniejszych rytuałów pielęgnacyjnych! Jak inaczej skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń, sebum, resztek makijażu? Grunt to dobrać odpowiedni kosmetyk do potrzeb naszej skóry, aby nie wywoływał dodatkowych podrażnień. Poza tym, kremy nie będą działać jak należy, jeśli skóra na twarzy nie będzie dokładnie oczyszczona.
Awatar użytkownika
korbka

Miejscowość: Toruń

Postprzez evelajna » 19 Cze 2018, 06:22

myślę, że samo przerzucenie się na stosowanie kosmetyków naturalnych znacznie poprawi kondycję skóry. Ja od wielu miesięcy używam produktów marki Eldan Cosmetics i widzę już poprawę :) Z takich moich podstawowych hitów tej marki mogę wymienić chociażby Sweet Tonic Lotion. Stworzony na bazie wody różanej, bezpieczny dla każdego typu skóry. Używam codziennie jako produkt do demakijażu :)
evelajna

Postprzez modnisiaa » 21 Cze 2018, 10:46

Na pewno warto zainwestowac w dobrej klasy kosmetyki naturalne, wegańskie które nie są na sztucznych składnikach. Wiele wiedzy znajdziecie pod tym filmem https://www.youtube.com/watch?v=S9sO6ZoW9lQ Autorka bardzo dokładnie pokazuje przebieg pielegnacji azjatyckiej z Polskimi kosmetykami naturalnymi.
modnisiaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości