Strona 4 z 4

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 08 Sie 2019, 09:04
przez malkontentis
Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką kuchni domowej. Na mieście raczej nie da się zdrowo jeść. Prawda jest taka, że jak sami sobie czegoś nie zrobimy, to ciężko stwierdzić jakie produkty zostały wykorzystane do przygotowania danego posiłku. Dlatego stawiam na klasykę. Makaron Arrighi + ulubiony sos i wychodzi przepyszne danie w 15 minut :)

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 08 Sie 2019, 11:16
przez Pływak
Najzdrowsze jest chyba to, co sama sobie ugotujesz. Niestety mało, kto sobie może na to pozwolić.. Nie lubie wracać do domu głodna. Często korzystam z uslug cateringu będąc w pracy. A wszystko zaczęło sie od tego, że znalazłam ogłoszenie na: https://www.czestochowiak.pl/
I tak już zostało...że przestałam gotować.

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 09 Sie 2019, 21:32
przez karola
czasami jak nie mam czasu na gotowanie to korzystam z gotowych dań. Bardzo zasmakował mi żurek z krakusa. W smaku jak domowy. szybko się go robi bo wystarczy podgrzać ja sobie dodałam jeszcze jajko.

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 11 Sie 2019, 10:23
przez pronobis
Ja robię to i to. Jeśli mam czas w domu po przyjściu z pracy to oczywiście, że gotuję i nawet na 2 dni. Czasem szkoda mi wydawać pieniędzy na gotowe jedzenie.

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 13 Sie 2019, 14:07
przez Jasio98
Jeśli chodzi o jedzenie na mieście to wiadomo, że różnie z tym bywa. Można natrafić na naprawdę coś dobrego, ale tez można dostać coś niezbyt smacznego. Dlatego ja wole kupować po prostu mięso z dziczyzny z zakładu https://lesniczowka.net/

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 13 Sie 2019, 23:14
przez agniesława
Raz na jakiś czas lubię zjeść na mieście

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

PostWysłany: 14 Sie 2019, 12:33
przez karolinasocha
Zgadzam się z tym, co napisała koleżanka wyżej. Jedząc na mieście, czasami można natrafić na coś naprawdę dobrego, a czasami zupełnie odwrotnie. Dlatego ja postanowiłam nie ryzykować i od jakiegoś czasu sama gotuję obiady. Głównym składnikiem moich dań jest mięso, które kupuję w promocyjnych cenach (sprawdzam je tutaj - https://www.kaufland.pl/konkursy-akcje/jedzenie-to/mieso-drob-wedliny.html). Dzisiaj na przykład u mnie na obiad będzie łopatka wieprzowa w sosie śmietanowo-grzybowym, podana z ziemniaczkami i podsmażanymi buraczkami. Samodzielne przyrządzanie potraw jest dużo tańsze aniżeli stołowanie się w restauracjach - sprawdźcie same ;) Pochwale się Wam, że udało mi się już zaoszczędzić parę groszy, które przeznaczę na wylot na wymarzone wakacje.