Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Postprzez KolagenColway_com » 10 Paź 2017, 07:37

Botox to wg mnie ostateczność, są inne sposoby na to aby pozbyć się zmarszczek lub zredukować je. Warto bazować na kosmetykach naturalnych z kolagenem, próbowałyście może?
KolagenColway_com

Postprzez molly » 03 Lis 2017, 12:26

Poza botoxem jest jeszcze kwas hialuronowy i zabiegi które korzystają z jego dobroczynnego działania podobno są tak samo skuteczne, w klinice MediArt Instytut mają wypracowaną specjalną metodę z jego użyciem. To są przede wszystkim bezbolesne i nieinwazyjne metody więc każda z nas śmiało może z nich korzystać bez obaw.
molly

Postprzez justi » 14 Gru 2017, 21:13

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja bym na początek może spróbowała dobrych kosmetyków, np taka maska do cery dojrzałej z serii carbo detox która szybko i skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, odświeża, wygładza i ujędrnia i naskórek, doskonale nawilża, poprawia koloryt skóry, usuwa widoczne na twarzy ślady zmęczenia i stresu, przywracając cerze energię, witalność i blask będzie idealna :)
Image
justi

Postprzez evelajna » 21 Gru 2017, 08:54

Jeśli chodzi o dobrej jakości i przede wszystkim skuteczne kremy na zmarszczki to warto wypróbować BIOTHOX-TIME LIFT ESSENCE z Eldan Cosmetics. Intensywnie napina skórę twarzy, nawilża ją i ujędrnia. Można go kupić w dobrej cenie w hurtowni kosmetycznej Mimari. Polecam to miejsce, często robię tam takie kosmetyczne zakupy. Dobre ceny i szybka realizacja zamówień.
evelajna

Postprzez migotka89 » 21 Gru 2017, 21:30

Na początek warto zacząć od dobrych kremów. Moja mama używa wypełniacza zmarszczek z wyciągiem z bio-żurawiny i bio-olejem arganowym i zauważyła działanie przy regularnym stosowaniu, zamówiła go ze Skarbca Natury
migotka89

Postprzez MeegZed » 07 Sty 2018, 17:43

Na zmarszczki to tylko osocze bogatopłytkowe (Warszawa) daje taki efekt jak wypełnienie. Kiedy pierwszy raz poszłam na wampirzy lifting nie sądziłam, że będę tym taka podekscytowana! Ale szał ogarnął mnie kiedy byłam kilka razy i rzeczywiście efekty były widoczne. Wszyscy znajomi pytali, co zrobiłam z cerą, że jest taką młodzieńcza :P Nawet kilku nowych facetów się pojawiło na horyzoncie, od razu pewność siebie plus 100. Dla mnie strzał w 10!
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez mucha » 12 Sty 2018, 22:28

O tak popieram ja wlasnie jestem juz 3. msc po tym zabiegu. Dla mnie rewelacja - terapia wlasciwie bezbolesna no i jakie efekty. Skora bardzo szybko reaguje. Mysle jeszcze o PRP w odbudowie kosci, bo ciagle mam jakies stany zapalne. Z tego co tutaj pisza http://www.wbienkowski.pl/medycyna-regeneracyjna/prp/ zastosowan osocza jest multum wiec przyda sie pewnie jeszcze na inne dolegliwosci ;p
mucha

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości