Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Postprzez greenfairy » 18 Kwi 2016, 16:28

Tysia napisał:Nie mam jeszcze widocznych zmarszczek więc stosowanie takich specyfików niewiele jest mi w stanie powiedzieć. Mam nadzieję, że są one skuteczne, bo chciałabym pozostać gładka :)

Działają, działają :) haha, ale jak masz młodziutką skórę to warto pamiętać o porządnym oczyszczaniu twarzy. Warto ją myć - najlepiej wodą termalną, kosmetyki kolorowe zmywać delikatnymi mleczkami - ja stosuję wodę micelarną, skórę tonizować i stosować krem nawilżający... możesz wmasowywać krem delikatnymi okrężnymi ruchami (zawsze od brody w górę), taki dodatkowy masaż poprawi krążenie, krem się lepiej wchłonie no i składniki w nim zawarte będą dobrze działać, skóra także będzie jędrniejsza :) Wtedy bardzo długo twoja skóra będzie piękna :)
Love of beauty is taste. The creation of beauty is art. - Ralph Waldo Emerson
Anna Pikura - ekskluzywne biokosmetyki i kliniki urody
Awatar użytkownika
greenfairy

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Apluszka » 15 Maj 2016, 01:17

sporo zależy od tego ile masz lat. jeśli mowa o pierwszych zmarszczkach to widziałam tutaj fajne rady http://kobieta30.pl/artykuly/problemy_s ... pod_oczami ja już stara baba :P ale jakoś radzę sobie ze zmarszczkami ;)
Apluszka

Postprzez aleksandra0 » 19 Maj 2016, 12:32

na pierwsze zmarszczki jest też fajne Linerase. Mam 35 lat i ostatnio zafundowałam sobie właśnie taką kurację i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Pierwsze zmarszczki zniknęły, a skóra stała sie bardzo odżywiona, zrewitalizowana i jędrniejsza. przez przypadek pozbyłam sie również kilku blizn potrądzikowych - tego się nie spodziewałam ;) Bardzo polecam!
aleksandra0

Postprzez promykslonca » 28 Maj 2016, 21:46

Doradziłabym ci dobry zabieg po prostu. kremy dzialaja, ale na krotka metę i nie w stanie zrobic tyle dobrego z cera co profesjonalny zabieg ;) mi pomaga na razie mikrodermabrazja ( chodze do Coco-time we Wroclawiu- wykonanie mistrzowskie i ssuper obsluga!!), ale nie ukrywam, ze jak przyjdzie pora to zdecyduje sie na zabieg medycyny estetycznej ;)
promykslonca

Postprzez Natalia158 » 06 Cze 2016, 20:53

Jeśli jesteś ze Śląska to w Mikołowie możesz skorzystać z karboksyterapii.Na zmarszczki i problemy skórne bardzo pomaga. Nie tylko zresztą na zmarszczki, ale inne dolegliwości skórne. Mnie bardzo pomogło z bliznami po trądziku.
Natalia158

Postprzez Jagodowo » 14 Cze 2016, 12:46

mi to się wydaje, że ciężko stwierdzić czy te wszystkie kremy działają. Mi zmarszczki po nich nie znikają, ale w sumie też się nie pogłębiają. Nie wiem jakbym wyglądała bez używania kremów, mogłoby być gorzej, a może by było tak samo :) na wszelki wypadek kupuję i stosuję kremy przeciwzmarszczkowe. Na pewno profesjonalne zabiegi kosmetyczne też są fajną opcją i można się zorientować u siebie w mieście jakie kosmetyczki zabiegi proponują i też skorzystać. Zawsze lepiej coś robić by pozbyć się zmarszczek niż nie robić nic :)
Najlepsze materace lateksowe – blog z opiniami i poradami dotyczącymi materaców :)
Jagodowo

Postprzez ela55 » 17 Cze 2016, 22:34

linerase daje też super efekty u nieco starszych osób ;) mam 55 lat i ostatnio zafundowałam sobie pierwszy w życiu zabieg odmładzający i jestem zachwycona efektami! za jednym zamachem odmłodziłam twarz, szyję, dekolt i dłonie! 3 serie wystarczyły, by skóra stała się gładka, napięta i bardzo dobrze odżywiona!
ela55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość