Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Postprzez rim76219 » 29 Lip 2019, 09:48

Ja polecam wam świetne studio urody: https://www.facebook.com/SaskaLados/ gdzie znajdziecie naprawdę świetne zabiegi w dobrych cenach. Mają tam dostępne długo poszukiwane przeze mnie Zaffiro w naprawdę dobrej cenie. Poza tym z opinii, które znalazłam wychodzi na to, że to naprawdę zespół profesjonalistów, który dąży do tego, żeby każda z klientek była zadowolona, a to duży plus, przynajmniej dla mnie.
rim76219

Postprzez fitlejdi » 01 Sie 2019, 14:22

Na zmarszczki nie wystarczy tylko krem... który działa powierzchownie, gdy zaczynają się zmarszczki należy zadziałać dogłębnie, by problem się nie pogłębiał. Często pojawiają się one w okolicy ust, sprawiając że twarz wygląda staro a same usta są bezkształtne. Można oczywiście to zmienić w bezpieczny sposób, stawiając na zabiegi przy użyciu wypełniacz do ust Restylane Kyssetałtne, jest on delikatny i naturalny, gdyż zawiera kwas hialuronowy w 100% tolerowany przez organizm. Dzięki takim zabiegom, zmarszczki wokół ust są wygładzone, ich kontur zarysowany i przy okazji są wypełnione. Więcej na temat preparatu polecam poczytać na stronie https://www.restylane.com/pl/ , gdzie przy okazji znajdziesz gabinety, które go stosują.
fitlejdi

Postprzez figazmakiem » 01 Sie 2019, 20:38

Myślę, że jak wybierzesz się do pierwszego lepszego gabinetu medycyny estetycznej to Ci doradzą co będzie najlepsze na Twoją przypadłość. Można np. zainwestować w mezoterapię igłową albo jakieś kwasy.
Awatar użytkownika
figazmakiem

Miejscowość: Gdynia

Postprzez dankalol » 14 Sie 2019, 06:11

Innej pielęgnacji będzie wymagać skóra osoby po 40tce a innej ta po 60tce :) Jesli chodzi o kremy o działaniu przeciwzmarszczkowym to u mnie i mojej mamy fajnie sprawdzaja się te nowe dermo filler z serii botulin revolution ( Christian Laurent). niedrogie, wydaje a przy tym naprawdę skuteczne.
dankalol

Postprzez lusia » 20 Sie 2019, 08:32

Istnieją różne zabiegi na zmarszczki. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa. Słyszeliście o niej? Poczytajcie na stronie Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/. Taki zabieg wypełnia zmarszczki, ale też poprawia ogólną kondycję skóry, rozświetla twarz - zastosowań jest tak naprawdę całe mnóstwo.
lusia

Postprzez metko » 20 Sie 2019, 22:02

Dziewczyny, a nie myślałyście po prostu nad kwasem hialuronowym? to całkiem fajna metoda w 100 % bezpieczna, bo nie uczula. Spłyca zmarszczki do minimum, ja kwasem na przykład wypełniałam zmarszczki w klinice dermed w krakowie i naprawdę super metoda, nawet nie wiedziałam,ze aż tak dobrze to wygląda.
metko

Postprzez fiona45 » 23 Sie 2019, 16:46

Moim zdaniem sprawdzi się tutaj na pewno wypełnianie zmarszczek Katowice . Taki zabieg pomaga w likwidacji zmarszczek, działa dobrze na cerę i wygląd całej twarzy. Lekkie wypełnienie ich daje fajne już efekty. Czasem warto zrobić coś z myślą o Sobie.
fiona45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość