Jaki wózek dla dziecka?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postprzez margolcia21 » 19 Gru 2018, 11:57

majakorczynska napisał:wiesz co, mieszkam na wsi i z tego wzgledu szukalam czegos stabilnego i mocnego. padlo na riko naturo, nie zaluje. zobacz na necie jak wyglada. dla mnie taki minimalistyczny klasyczny wozeczek. przede wszystkim kola sa solidne i stabilnie sie nim jezdzi.

Mysle,ze wlasnie tego oczekuje od wozka. A jak z waga tego wozeczka? Bardzo ciezki? Jak wymiary gondoli, spacerowki? Boje sie, ze jak bede spacerowac po nierownym terenie to mi wozek bedzie podskakiwal i brzydko klekotał..
margolcia21

Postprzez majakorczynska » 06 Sty 2019, 22:33

Waga mysle, ze typowa dla wozka 3w1. Taki wozek nie moze byc za lekki, bo potem bedzie ci skakac wlasnie na nierownosciach. Ale ma leciutki aluminiowy stelaz, wiec swobodnie sie nim spaceruje i w takich codziennych spacerach waga nie jest odczuwalna. Gondolka naprawde spora, ponad pol roku spokojnie bedziesz jej uzywac, chyba ze dzieciaczek bedzie ci rosl jak na drozdzach :P spacerowka wyglada rowniez OK, ale nasz maluch jeszcze za maly, zeby z niej korzystac.
majakorczynska

Postprzez rihanna » 20 Sty 2019, 23:56

dokladnie, wozek z gondola musi byc stabilny, a co za tym idzie, nie bedzie lekki jak piórko. trzeba sie z tym liczyc. chociaz teraz robia takie wozki z leciutkimi stelazami, ze ta waga nie jest jakas zawrotna jak to bywalo w starszych modelach.
rihanna

Postprzez sanqi » 22 Sty 2019, 13:25

Najlepiej kupić wózek ypu 3 w jednym, czyli spacerówka, wozek biegowy i przyczepka. Super jest Queridoo Sportex.
sanqi

Postprzez BucikSklep.pl » 06 Lut 2019, 11:12

Najlepiej jeżeli wózek dla dziecka będzie zarówno bezpieczny jak i wygodny i od tego trzeba zacząć poszukiwania. Z doświadczenia również polecam wybrać 3w1. Podaj tylko jaki budżet posiadasz na ten cel i wtedy pomożemy, doradzimy na forum.
BucikSklep.pl

Postprzez dankalol » 12 Lut 2019, 13:35

moja córka też jezdzi naturo z firmy RIKO :) I podzielam opinie koleżanki wyżej - wózek jest super! U nas w ruch poszła już spacerówka i tu wrazenia mam tak samo pozytywne jak przy gondoli :) jakbym miała wybierac jeszcze raz to też bym się na ten model zdecydowała :)
dankalol

Postprzez evelajna » 18 Lut 2019, 15:06

szczerze mówiac o istnieniu tej firmy dowiedziałam się dopiero z tego wątku. Przejechałam się w sobotę do sklepu i pooglądałam sobie te wózki na żywo. Generalnie WOW! Przykuwają wzrok od razu, są mega nowoczesne i takie hmmm porządne. Widać, że gondola jest odpowiednio szeroka więc maluszkowi na pewno jest tam wygodnie. Też go chyba kupimy, teraz tylko zastanawiam się nad konkretnym modelem bo podoba mi się kilka :)
evelajna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości