Strona 1 z 1

krem pod oczy

PostWysłany: 09 Paź 2018, 12:41
przez KamiKami09
Witam, mam 29lat i strasznie dużo zmarszczek w okolicach oczu. Pracuję przy komputerze, potrzebuję jakiś krem pod oczy z kolagenem który mnie uratuje. poleci mi któraś z was jakiś produkt? z góry dziękuję

Re: krem pod oczy

PostWysłany: 09 Paź 2018, 14:45
przez urodzianka
a może po prostu kolagen 100% ? i pomieszaj z kremem jakimś

Re: krem pod oczy

PostWysłany: 11 Paź 2018, 15:34
przez Tolka931
Niestety mam bardzo podobny problem i już dość widoczną siateczkę pod oczami. Dlatego szukam zawsze dobrych kremów pod oczy (np. tutaj - https://www.cocolita.pl/kremy-pod-oczy), które wnikają w głąb skóry i już tam zaczynają swoje działanie. Trzeba tylko pamiętać, żeby albo krem wklepywać albo bardzo delikatnie wmasowywać w skórę. Im szybciej się zacznie odpowiednią pielęgnację tym większa szansa, że zmarszczki staną się mniej widoczne oraz nie będą się pogłębiały.

Re: krem pod oczy

PostWysłany: 17 Paź 2018, 07:16
przez ilhiaana
Najlepiej sprawują się bodajże kremy z witaminą C, peptydami i retinolem – przy czym to ostatnie raczej w małym stężeniu, o czym warto pamiętać. Ale sam krem raczej nie wystarczy. Trzeba stosować metody, które holistycznie odpowiedzą na ten problem – a w tym celu wypadałoby najpierw zapoznać się z tym, dlaczego w ogóle takie zmarszczki powstają. Bo sama praca przy komputerze to pewnie tylko jeden z wielu czynników. Poczytajcie sobie tutaj: https://lirene.pl/5-zasad-jak-dbac-o-skore-pod-oczami/ , bardzo dobry artykuł, który omawia te zagadnienia. Znaleźć można tutaj też kilka ogólnych porad, które wykraczają poza to, jakiego kremu używać – choć i ta kwestia została poruszona.