Strona 1 z 1

Body Care Clinic Katowice

PostWysłany: 03 Lip 2018, 22:43
przez aga_stokrotka95
Klinika Body Care Clinic w Katowicach zaprasza do skorzystania z katalogu usług. Między innymi znajdą Państwo oferty zabiegów zamykających naczynka http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/, czy też usuwanie czerwonych przebarwień: http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/usuwanie-rumienia/.

Re: Body Care Clinic Katowice

PostWysłany: 08 Paź 2018, 10:23
przez galaretka
Nie kojarzę tej kliniki. Ale w sumie mam swoją sprawdzoną, kojarzycie Instytut kosmetyki i medycyny estetycznej na ulicy Panewnickiej? :) świetny jest, byłam na mezoterapii igłowej i jestem zaskoczona jak zmarszczki się wygładziły i jaka skóra zrobiła się jędrna. Myślę też nad tym zabiegiem na dłonie bo też można, a ja od pracy fizycznej i sporej ilości pracy przy detergentach mam je bardzo zniszczone, takie odżywienie by się im przydało

Re: Body Care Clinic Katowice

PostWysłany: 10 Paź 2018, 12:20
przez Devil93
Szał na medycynę estetyczną widzę, że nadal trwa i trudno mu się dziwić. Moje przyjaciółki namawiają mnie na lifting Hifu okolic brzucha w łódzkiej klinice Novoderm i chyba się skuszę. Zabieg pochłonąłby troszkę mojej tkanki tłuszczowej i wymodelował brzuch. Myślę, że zabieg wykonywałby pan doktor Krzysztof Teysler , który ma doświadczenie w tych sprawach. Może się skuszę..