Strona 10 z 14

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 11 Sty 2018, 09:53
przez Daffy
ninab napisał:A ja lubię podróże w egzotyczne miejsca połączone z trekkingiem. Marzy mi się wyprawa do Peru i wejście na Kilimandżaro :)


A może Sanktuarium Annapurny - Himalaje? Na trekingowej mapie świata ten treking jest prawdziwym klasykiem. Exploruj nowe miejsca na Ziemi :D Wyprawa zaplanowana na 24 marca do 10 kwietnia. Wędrówka od zielonych tarasów ryżowych wokół Pokhary poprzez malownicze doliny i słynne punkty widokowe jak Poon Hill do niesamowitego sanktuarium Annapurny. Wow!!! Takie ja mam odczucia :D

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 18 Sty 2018, 10:18
przez Oleksandra
Podróże po świecie to świetny pomysł na wakacje. A że mimo wszystko świat jest duży, choć często wydaje się mały to warto zacząć już go zwiedzać za dzieciaka. Dlatego polecam wysłać swoje dzieci na obozy zagraniczne z https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne . I nie tylko poprzez odpoczywanie w różnych krajach, ale przede wszystkim poprzez zwiedzanie mogą zapoznać się z niezwykłymi miejscami i kulturami. Tą pasję zwiedzania trzeba zaszczepić w dziecku aby już jako dorosły sam chciał wyjeżdżać i poznawać nowe miejsca, zachwycać się innymi kulturami i widokami. Bo nie tylko zwiedzanie polega na jeżdżenie i podziwianiu zabytków, ale także zachwycaniu się pięknem krajobrazu. Mi na przykład marzy się wycieczka objazdowa po Grecji oraz po Włoszech. I to nie tylko z powodu tego, że ich historia jest ciekawa, a zabytki chyba najsławniejsze na świecie. Są to piękne kraje usytuowane w przepięknym fragmencie świata. Do tego jeśli o poznanie kultury chodzi to pod tym względem chętnie bym pojechała do Japonii.

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 07 Mar 2018, 15:38
przez Barbasia
Jeśli o mnie chodzi to polecam wybrać się do takiego miejsca jak Zajazd Jurajski. Można tam naprawdę wypocząć i oderwać się nieco od codziennych obowiązków. Według mnie to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś już dawno nigdzie nie był.

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 03 Maj 2018, 13:32
przez lagom
W moim przypadku w grę wchodzi tylko zagranica. Od lat nie zdarza mi się podróżować po Polsce.

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 11 Maj 2018, 13:06
przez Salt90
Wtrącę, że posiadałam nadwagę. Walczyłam z nią latami, jednak bez skutków. Dawno temu znalazłam w internecie stronkę, która zezwoliła mi przedsięwziąć kluczowy ruch. Były to wakacje uzdrawiające i odchudzające. Musiałam przymusić się wyjazdem i pieczą przez kogoś innego. Skutek - utraciłam 50 kg nadto bez efektu jojo. Polecam z całym przekonaniem kobietki wczasy Inowrocław.

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 24 Cze 2018, 16:31
przez Alexa555
Skoro odczuwasz wykończenie pracą i potrzebujesz oddechu, z dala od ludzi oraz miejskiego tłumu to doskonałym pomysłem będzie hotel Mikorzyn. Istnieje tam mnóstwo atrakcji i malownicza przyroda, która przeniknie Cię krzepą. W moim przypadku tak było, że wyruszyłam z bliskimi i wypoczęłam w 100 %. Polecam z całego serca znużonym hotelmikorzyn.pl.

Re: Gdzie na wczasy?

PostWysłany: 29 Cze 2018, 14:23
przez katw72
Zbliża się czas wakacji. Warto pomyśleć o wyjeździe i o odpoczynku. Jednak nie każdy może sobie nato pozwolić. Polecam zastanowić sie wzięciem kredytu, tutaj możecie porównać wszystkie dostępne firmy udzielające pożyczek.