Strona 1 z 1

Tipsy

PostWysłany: 15 Cze 2018, 15:57
przez kamek
Czy kobiety nadal robią sobie tipsy? Czy one są jeszcze popularne? Szefowa chce mnie zapisać na kurs z tipsów, ale nie wiem czy ma to sens.

Re: Tipsy

PostWysłany: 18 Cze 2018, 07:20
przez fidzi6
Jak najbardziej, mnóstwo moich koleżankę w pracy robi sobie tipsy. Jeśli szefowa chce ci opłacić kurs to warto zrobić go nawet dla samej siebie.

Re: Tipsy

PostWysłany: 19 Cze 2018, 09:27
przez hubert44
Jak widzę kobietę która ma tipsy to tylko denerwuję się.

Re: Tipsy

PostWysłany: 25 Lip 2018, 09:05
przez znudzona
Jak szefowa chce ci opłacić kurs to grzech by było nie skorzystać. Ja osobiście nie robię tipsów. Ostatnio odkryłam markę Sosu. Mają bardzo dużą propozycję sztucznych panokci, bez parabenów, produkt wegański. Paznokcie w różnych rozmiarach, błyszczące wykończenia. Myślę że to zdrowsze rozwiązanie dla moich panokci niż robienie tipsów.

Re: Tipsy

PostWysłany: 03 Sie 2018, 09:24
przez lusia
Raczej fanką tipsów nie jestem ale często zakładam sobie hybrydę, głównie ze względu na wzmocnienie paznokci bo mam bardzo słabe i pękające paznokcie. Od kiedy noszę hybrydę paznokcie zawsze wyglądają elegancko, a ja nie muszę się obawiać o to, że zaraz złamie mi się paznokieć. To eleganckie i wygodne rozwiązanie.

Re: Tipsy

PostWysłany: 16 Wrz 2018, 19:37
przez Tolka931
Obecnie tipsy już chyba prawie całkiem wyszły z mody. Bardziej liczą się naturalny wygląd paznokci, które są po prostu pomalowane bardziej trwałym lakierem, który utrzyma się nawet do 3 tygodni (np. manicure hybrydowy warszawa). Dzięki temu paznokcie się nie niszczą, lakier można usunąć nie niszcząc płytki paznokcia. Dzięki temu paznokcie nie muszą być odmalowywane co kilka dni i zmywane acetonem, więc również wzmacnia się płytka paznokcia.

Re: Tipsy

PostWysłany: 17 Wrz 2018, 12:55
przez szyszka89
Ja robię sobie tylko hybrydę. Swego czasu odwiedzałam kosmetyczkę w tym celu, teraz mam własną lampę i działam sama. To spora oszczędność kasy. :) No i nie musimy się wcześniej zapisywać na żadne wizyty - mamy ochotę zrobić sobie paznokcie, wyciągamy lampę i po sprawie.