Strona 7 z 9

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 05 Lip 2018, 09:14
przez lusia
No właśnie ja też szukam czegoś na wzmocnienie paznokci. Nie mam pojęcia co się ostatnio dzieje z moimi paznokciami ale wyglądają tragicznie. Przede wszystkim dlatego, że się rozdwajają i łamią. Może macie jakiś pomysł, co w takiej kwestii najlepiej zrobić?

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 09 Lip 2018, 09:11
przez marzenka.kwiat
hej, ja też kiedyś miałam problemy z paznokciami. Były rozdwojone i popękane... smarowałam jakimiś odżywkami ale w sumie to nie pomagało. Zaczęłam brać krzem z witaminą c i zauważyłam poprawę, a jeżeli chodzi o kremy do pielęgnacji skóry i paznokci to polecam balsamy naturalne, spoko sprawa polecam
https://od-natury.pl/kremy-i-oleje-kosmetyczne-3
https://od-natury.pl/c-witamina-3
https://od-natury.pl/filterSearch?ad...false&isc=true

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 24 Lip 2018, 20:42
przez majka01
Chyba dużo było o tym reklam w TV. Regenerum, może kojarzycie? Ja właśnie sobie kupiłam jakiś miesiąc temu z tej drogerii: https://pomocna24.pl/product-pol-2541-R ... -5-ml.html bo kupowałam inne kosmetyki i pomyślałam że może od razu zamówię coś na te moje straszne paznokcie. I widać poprawę, rzeczywiście działa.

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 28 Lip 2018, 14:18
przez cytryna
Warto wzmocnić organizm od środka stosując olejek konopny. Ten jest dobry https://cbdcentral.pl/

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 15 Sie 2018, 22:25
przez Nina123
Zastosuj minerały od zdrowienaplus.com nie będziesz żałować!

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 22 Sie 2018, 09:24
przez Daffy
Zdaje się, że skrzyp jest dobry na paznokcie. No na pewno świadczy to o jakiś niedoborach w organizmie. Może warto byłoby przykleić na nie sztuczne paznokcie? Proponowałabym COCO LOVE marki SOSU https://www.jpcosmetics.pl/produkt/sosu-sztuczne-paznokcie-coco-love/ . Średnia długość, więc nie obciążałyby naszych paznokci. Ładne błyszczące wykończenie w kremowej bieli, kształtu lekko owalnego.

Re: Rozwarstwiające się paznokcie

PostWysłany: 23 Sie 2018, 09:05
przez margolcia
Kremy do rąk i paznokci i inne przybory do pielęgnacji tego typu: https://ebutik.pl/pol_m_DROGERIA_Paznok ... -8444.html to kosmetyki, które powinna posiadać każda kobieta. A najtaniej dostaniecie je w sieci: http://instabutik.pl/czy-warto-kupowac- ... ki-w-sieci. Zdrowe i piękne paznokcie są naszą wizytówką!