Strona 2 z 3

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 08 Cze 2018, 15:21
przez sylwek334
Byłem dwa lata temu u fryzjera w warszawie i wziął tylko 40 złoty. Wczoraj znowu poszedłem i wziął aż 100 złoty.

___________________________________
AasaPolska.pl

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 27 Cze 2018, 09:07
przez dama pik
Ja jestem przyzwyczajona do wizyt w sieci Studio Calypso, a najbliżej mi do ich salonu na Puławskiej: http://studiocalypso.pl/europlex-warszawa/ .
Mają też swoje punkty w Pasażu Stokłosy czy w Piasecznie. Jestem zadowolona z jakości, cen, zakresu usług (oprócz wizyt u fryzjera, robię też u nich paznokcie). Fachowo, w miłej atmosferze i człowiek wychodzi zadowolony po wizycie ;)

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 20 Wrz 2018, 11:24
przez MeegZed
Mój ulubiony specjalista od włosów to fryzjer mokotów z salonu Impress. Robią świetna robotę i nigdy nie wyszłam od nich niezadowolona. Teraz czesałam się na ślub brata i wszyscy chwalili moje upięcie.

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 17 Paź 2018, 14:47
przez Daffy
[quote="sylwek334"]Byłem dwa lata temu u fryzjera w warszawie i wziął tylko 40 złoty. Wczoraj znowu poszedłem i wziął aż 100 złoty.

Dlatego warto zanim się wybierze do fryzjera należałoby go sprawdzić, choćby po opiniach wydanych przez klientów. A gdzie najlepiej to sprawdzić jeśli nie tutaj https://www.moment.pl/ To świetna wyszukiwarka, jak już wyszukasz sobie odpowiedni zakład fryzjerski, możesz poczytać opinie, jak i umówić sie od razu na wizytę. Zresztą wyszukiwarka nie tylko wyszpera dla Ciebie fryzjera ale też kosmetyczkę, spa, czy trenera personalnego.

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 04 Lis 2018, 12:14
przez lusia
Polecam też salon urody warszawa. Tam przyjmują świetni fryzjerzy, ale można też przyjść na manicure, pedicure czy zabiegi kosmetyczne. Jako stała klientka mogę szczerze polecić ich usługi.

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 30 Lis 2018, 13:50
przez renia renata
Koniecznie odwiedź Panią Danusię z salonu MAGIA BLONDU - http://magiablondu.pl/ . Ja odwiedzam regularnie, bo mam zaufanie i jeszcze nie wyszłam stamtąd niezadowolona ;)

Re: Fryzjer w Warszawie

PostWysłany: 24 Gru 2018, 00:01
przez ratylom
Na stronie https://adconnect.pl/warszawa/fryzjer znajdziesz fryzjera w Warszawie. Według mnie to bardzo pomocna wyszukiwarka.