Strona 2 z 7

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 30 Maj 2018, 00:29
przez silva
Ja myślę, że lapka nie warto kupować na pewno dziecku, które jest na to za małe, bo wtedy zamiast samodzielnie nauczyć się liczyć no i w ogóle być zaradnym zawsze będzie szło na łatwiznę albo żyło wirtualnym światem. Zauważyłam, że współczesne dzieciaki zamiast cieszyć się dobrą pogodą przesiadują właśnie przed monitorami, co wcale nie jest zdrowe, ani dla psychiki ani rozwoju fizycznego. Ja kupiłam siostrzeńcowi akcesoria do roweru, bo wiem że akurat "górala" dostał na komunię, więc na pewno go to zachęci do aktywnego spędzania czasu.

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 31 Maj 2018, 15:59
przez xercut
Ja uważam, że na dzień dziecka powinno dawać się jakiś drobiazg.

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 05 Cze 2018, 09:33
przez lusia
Wszystko zależy też od tego, jakie duże jest to dziecko. Można pomyśleć na przykład o takim gadżecie jak elektroniczna tarcza do darta. Gra w rzutki jest przecież świetną rozrywką dla całej rodziny.

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 05 Cze 2018, 14:44
przez boddekk
Jeśli szukacie mega pomysłu na prezent dla swojego dziecka i jest to dziewczynka to polecam mega opcję jaką są koraliki toho https://koraliki.pl/sklep-pl/koraliki-toho-c1146-0.html świetna sprawa dla każdej dziewczynki ! :)

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 09 Cze 2018, 07:06
przez Strelka
Dzieci jak to dzieci, bardzo lubią się bawić. Może właśnie w tym kierunku? Ja mam w domu małego rajdowca więc na pewno poszukam czegoś na prezent na https://www.sferis.pl/kierownice-dla-graczy-3843 Wyścigi komputerowe z kierownicą to już nie to samo co sterowanie na klawiaturze. Na pewno też mężowi da to sporo rozrywki:D

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 14 Cze 2018, 09:21
przez pani.ola
W naszym domu stawiamy głównie na gry planszowe, jest to super odskocznia od codziennosci, ale także telewizora i smartfona. Niedługo wakacje, dzieciaki beda w domu, także mam zamiar zamówić listy z whitechapel gra https://groteka44.pl/listy-z-whitechapel.html Z pewnoscią i my rodzicie bedziemy mieli radość ze wspólnej gry.

Re: Prezenty na Dzień Dziecka

PostWysłany: 14 Cze 2018, 11:32
przez urodowa
Gry planszowe są świetne, choć u nas króluje Twister :)