Strona 2 z 2

Re: pożyczka dla każdego

PostWysłany: 13 Cze 2018, 15:11
przez ja88
Jeżeli interesuje was temat pożyczek internetowych to polecam sprawdzić tą firme https://monebay.pl/ Maja wieloletnie doświadczenie w branzy. Do tego potrafią ułozyc ofertę typowo pod danego klienta :) z niskim procentem i bez zbędnych formalności.

Re: pożyczka dla każdego

PostWysłany: 17 Cze 2018, 14:04
przez madzia
Odradzam bo takie pożyczki są strasznie drogie. W banku Raiffeisen mozna dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać na spokojnie przez 2 lata. Bank pobiera tylko prowizję w wys. 2,99% od pożyczonej sumy.

Re: pożyczka dla każdego

PostWysłany: 19 Cze 2018, 18:07
przez aleks454
Mam w planach spory remont domu, co pochłonie ogromną ilosc pieniedzy. Szukam małej pozyczki, ktora pomoze mi kupic reszte potrzebnych materiałow i pozwoli wszystko skonczyc, jednak nie moge sie zdecydowac , ktora powinienem wybrac. Znajomy polecil mi strone QCredit , poniewaz uwaza ze sa najlepsi w swojej branzy. Co sadzicie o ich ofercie ? Wyglada naprawde dobrze.

Re: pożyczka dla każdego

PostWysłany: 22 Cze 2018, 19:54
przez Queash
A ja mam do was pytanie, czy zanim weźmiecie taką pożyczkę przeglądacie rankingi dostępnych tego typu produktów finansowych na rynku? Ja się dziś dowiedziałam stąd https://www.finmarket.pl/finanse/szybkie-pozyczki w jakiej firmie ewentualnie mogłabym taką pożyczkę wziąć i uważam, że to bardzo ciekawe i pomocne narzędzie. Wam też polecan z takich rankingów korzystać!